Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert zdradzili płeć dziecka. "To już po prostu wisienka na torcie..."

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Aneta Czajkowska i Robert  Żuchowski

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Dumni rodzice nie mogli się powstrzymać i przekazali fanom kolejną informację. Chodzi o płeć potomka. Przyszli rodzice już wiedzą, kto zamieszka w ich domu. Chłopiec czy dziewczynka?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Aneta i Robert

Aneta i Robert od chwili, kiedy się poznali, mieli się ku sobie. Nie spodziewali się, że telewizyjny eksperyment tak szybko pomoże im w odnalezieniu bratniej duszy. Od razu zaczęli się dogadywać i nadawać na tych samych falach. Z każdym kolejnym spotkaniem ich relacja coraz bardziej się rozwijała. Po miesiącu małżeństwa nie mieli żadnych wątpliwości, że chcą dalej być razem.

Podczas wielkiego finału programu, Robert wyznał Anecie, że chciałby zestarzeć się u jej boku. Uklęknął przed nią, wyjął pierścionek i oświadczył się, bo uznał, że to odpowiedni moment na zaręczyny. Zakochani przez wiele miesięcy nie mogli wyjawić, czy wytrwali w związku. Musieli zaczekać z tą informacją do chwili emisji ostatniego odcinka show.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Aneta i Robert przywitali dziecko

Aneta i Robert od początku byli zgodni co do tego, że pragną mieć dzieci. Decyzja o powiększeniu rodziny przyszła zatem przyszła naturalnie. Zakochani podzielili się teraz informacją o płci wyczekiwanego dziecka. Od dawna pokazywali, jak przygotowują się do jego przyjścia na świat.

- Syn. Syn pierworodny. To już po prostu wisienka na torcie... - czytamy we wpisie.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek-Linda/East News

Pozostałe wiadomości