Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytania o dzieci. Fanka: "Przepięknie"

Aktualizacja:
Aleksandra Kwaśniewska

Na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej rozgorzała dyskusja. Niektóre internautki wytknęły gwieździe, że powinna pomyśleć o potomstwie. Na odpowiedź Oli nie musieliśmy długo czekać.

Aleksandra Kwaśniewska o dzieciach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są szczęśliwym małżeństwem od 8 lat. Wyimki z ich życia możemy obserwować w sieci. Córka byłego prezydenta publikuje prywatne, ale neutralne zdjęcia i dzieli się z internautami chwilami spędzonymi z rodziną czy ukochanym psem Lulą. Fotografie zwykle podpisuje w zabawny i charakterystyczny dla siebie sposób - najczęściej niepospolitymi hashtagami. Fani doceniają poczucie humoru Oli i zwykle nie szczędzą jej ciepłych słów. Jednak jeden z jej ostatnich postów wywołał burzę wśród internautów, a wszystko za sprawą komentarza obserwującej kobiety.

Tyle lat razem i bez dzidzi!

- napisała.
Aleksandra Kwaśniewska postanowiła odpowiedzieć:

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać

Na instagramowym profilu Oli dyskusja na temat posiadania dzieci nie milkła. Pod zdjęciem suczki Luli pojawiły się kolejne wpisy z radami:

Polecam ?‍?‍? zamiast ?❤️❤️❤️???

Komentarz nie spotkał się z przychylnością pozostałych obserwujących.

A może nie mogą! A może nie chcą! Ich życie. Czasem trzeba pomyśleć, zanim się ludziom "doradzi" Litości!

- odpowiedziała jedna z internautek.

Odpowiedź Oli Kwaśniewskiej

Aleksandra postanowiła zadowolić tych, którzy nie mogą doczekać się jej zdjęcia z dzieckiem. W odpowiedzi na wszystkie pytania i komentarze związane z brakiem potomstwa opublikowała fotografię, na której pozuje z dwójką maluchów. Pod zdjęciem dodała wymowny wpis, który ma zadowolić wszystkich, którzy oczekują zmian w jej życiu.

Żeby nie było, takie tam z dziećmi

Post Aleksandry spotkał się z zachwytem ze strony obserwujących.

Uff, w końcu części ludzkości ulżyło

- napisała jedna z obserwujących.
Inni obserwujący dostrzegli, że nie należy się przejmować kąśliwymi uwagami, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał dyktować, jak ma postępować.

Czy człowiek ma być mierzony tylko siłą swoich lędźwi? Nieszczęśliwi ci którym wydaje się ze jest tylko jeden scenariusz, a kobieta jak nie ma dzieci to już nie kobieta. Brednie i tyle. Mam 38 lat, męża od 11 i jakoś mnie nie ciśnie na dzieci. Takich kobiet jest całe mnóstwo. Współczuje jedynie tym które uklękły i poświeciły się przed ołtarzem tradycji pomimo, że nie chciały być matkami. Bały się jednak by nie zostać wyrzutkami. Proszę się w ogóle nie przejmować i umilać nam czas swoim rewelacyjnym poczuciem humoru. O!

- wyznała jedna z fanek.
Wyświetl ten post na Instagramie.

#żebyniebyło #takietam #zdziećmi ✌️?❤️

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Zobacz też:
Zobacz wideo: Dlaczego Polacy nie chcą mieć dzieci?
Autor: Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości