Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą. Dlaczego nie wsiadają do jednej windy?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Karolina Kalatzi
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą od września 2020 roku program Dzień Dobry TVN. Redaktorka dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi postanowiła zapytać o to, dlaczego nie jeżdżą razem jedną windą i o zasady ich współpracy.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga unikają wsiadania do jednej windy

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Wiele osób zastanawia się, czy dziennikarki darzą się sympatią. Nasza redaktorka zauważyła, że nigdy nie wsiadają do jednej windy w trakcie programu na żywo.

- To jest system, który bardzo dobrze działa. Jak się winda zatnie, to przynajmniej jedna dojedzie na plan. My się zawsze z tego śmiejemy, ale pilnujemy zasad - wyznała Agnieszka Woźniak Starak.

Dodała także, że już kiedyś znalazła się w sytuacji, kiedy z powodu utknięcia w windzie prowadzących emisja programu była zagrożona.

- Tu jeszcze nie, ale u mnie się to kiedyś zdarzyło w innym programie śniadaniowym. Rzeczywiście gdzieś trzeba było dojechać i winda się zacięła i wyciąganie nas z tej windy trwało półtorej godziny, więc ja wiem, że to się zdarza. Ewa tego bardzo pilnuje, ja również. To jest nasz wypracowany system. Chyba nigdy nie wsiadłyśmy do jednej, nie no, po programie - tłumaczy.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą program śniadaniowy Dzień Dobry TVN od września 2020 roku. Obie panie od samego początku cieszyły się, że mogą tworzyć kobiecy duet.

- Panie i Panowie! Oto my. Nowy i co najlepsze, kobiecy duet w Dzień Dobry TVN. Ale się cieszę, naprawdę. Mam nadzieję, że będziecie z nami, bo przyda nam się Wasza dobra energia - napisała Woźniak-Starak tuż przed pojawieniem się po raz pierwszy w naszym programie w roli prowadzącej.

Na wspólne prowadzenie programu cieszyła się także Ewa Drzyzga, bo tego dnia również napisała kilka miłych słów.

- Dołączamy do ekipy, która góry potrafi przenosić. Będziemy blisko i coraz bliżej, mam nadzieję, że wspólnie z nami będziecie chcieli opisywać świat, który nas otacza, będziecie dzielić się z nami swoimi inspiracjami, my obiecujemy dzielić się naszymi i wyszukiwać ciągle nowe - podkreśliła w swoich mediach społecznościowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek-Linda/East News

Pozostałe wiadomości