Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk przeżyła chwile grozy. Chodzi o dziecko. "Dużo płaczu i nerwów i ta myśl, że nie wiesz jak mu pomóc"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk ma za sobą wyjątkowo trudne chwile. Choć aktorka nie zdradziła o co chodzi, z jej dzieckiem nie było najlepiej. Na szczęście z pomocą profesjonalistów, wszystko zakończyło się dobrze. Wpis gwiazdy przejął fanów.

Agnieszka Włodarczyk - życie prywatne

Agnieszka Włodarczyk zaczęła swoją przygodę z aktorstwem, gdy miała 14 lat. Zagrała wtedy w kulowym już musicalu "Metro" Janusza Józefowicza. Największą popularność zdobyła jednak rolą tytułowej "Sary" w filmie Macieja Ślesickiego. Ostatnimi czasy uwagę mediów głównie przykuwało jej życie prywatne.

Agnieszka związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Zakochani niedawno przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Milana. Szczęśliwa mama 7 lipca opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia malucha i zdradziła, że chłopiec przyszedł na świat o godz. 8:52. Poród odbył się w 39. tygodniu ciąży.

Agnieszka Włodarczyk - zdrowie syna

Niestety, w ostatnich dniach Agnieszka Włodarczyk i jej ukochany mieli wyraźne powody do obaw o własne dziecko. Wpis aktorki poruszył internautów.

- Wczoraj był ciężki dzień, dużo płaczu i nerwów i ta myśl, że nie wiesz jak mu pomóc, bo się na tym nie znasz. Bezradność jest najgorsza. Dziękuję Ani z "Zaufaj położnej" za konsultacje przez telefon - dziś jest lepiej. Odpoczywamy w ogródku przy słoneczniku i obserwujemy jak Bronek poluje na motyle… - czytamy.

W komentarzach czytamy: "Miałam takie dni do 1 roku życia, że czasem bywało ciężko. Ale to wszystko mija, a potem można się pośmiać ", "Dla mnie 1 miesiąc macierzyństwa to jakiś hardcore , mam nadzieję, że 2 miesiąc będzie lepszy, pozdrawiam i życzę dużo siły", "Znam to. Na szczęście po burzy zawsze wychodzi słońce ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Agnieszka Włodarczyk o byłym chłopaku

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości