Gwiazdy

Agnieszka Michalska zniknęła z ekranów i odmieniła swoje życie. "Wykorzystałam swój czas i potencjał"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Monika Nasternak
Sielskie życie Agnieszki Michalskiej

Agnieszka Michalska postanowiła zerwać z dotychczasowym stylem życia i opuściła stolicę. Swoją przystań - dosłownie i w przenośni - znalazła w Mrągowie, gdzie zaprosiła kamerę Dzień Dobry TVN. Jak dziś wygląda jej codzienność i czym się zajmuje?

Agnieszka Michalska - kariera

Agnieszka Michalska od czasów debiutu w 1995 roku regularnie pojawiała się na ekranach telewizorów i teatralnych deskach. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola w jednym z sitcomów. Od tego czasu regularnie gościła w domach Polaków. Jednak wraz z pandemią przyszedł czas na zmiany.

- Spędziłam ponad 20 lat w Warszawie, bardzo chciałam tam być, bardzo lubiłam to, co robię i naprawdę myślę, że wykorzystałam swój czas i potencjał - przyznała. - Kiedy przyszła pandemia i zaczęły się wyłączać teatry, plany zdjęciowe, to zrozumiałam, że nie mam co siedzieć w mieście tylko jadę na wieś.

Wybór padł na Mrągowo. Tam też zaproponowano Agnieszce zarządzanie Mrągowskim Ośrodkiem Kultury. To zawodowe wyzwanie okazało się strzałem w dziesiątkę.

- Korzystam z doświadczenia, które zdobyłam podczas rocznego pobytu w Nowym Jorku, z mojego doświadczenia producenckiego, teatralnego, filmowego, telewizyjnego - wyliczała aktorka. - Staram się do tego podchodzić z dużą pokorą, ale i odwagą - zaznaczyła.

Żeglarska pasja Agnieszki Michalskiej

Agnieszka Michalska postanowiła wypłynąć na szerokie wody i to dosłownie. Aktorka zrobiła patent żeglarski i przemierza mazurskie jeziora na łodziach.

- Po prostu było tak, że z moich znajomych z Mrągowa bardzo mało osób ma patent i kiedy chciałam popływać na żaglówkach, to właściwie znam jedną osobę, która taki patent ma, więc stwierdziłam, że może to jest możliwe i ja też mogę zrobić patent. Zdawałam egzamin w bardzo trudnych warunkach, z dwiema 16-letnimi dziewczynami i miałam drugie miejsce - pochwaliła się.

Przeprowadzka Agnieszki była niemałym zaskoczeniem dla jej bliskich. - Poznałyśmy się w Warszawie, czyli dużym mieście, myślałam, że tam Agnieszka się odnajduje jak ryba w wodzie - przyznała przyjaciółka aktorki Adrianna Zawadzińska. - Ale im bardziej się poznawałyśmy jako przyjaciółki, tym bardziej zauważałam, że ona jest taką małą, leśną wróżką. Tam się spełnia i rozkwita jako kobieta - podsumowała.

Zobacz cały materiał wideo i przekonaj się, jak wygląda mazurskie życie popularnej aktorki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Monika Nasternak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości