Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska wraca do pracy. "Szukałam długo swojej równowagi"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agnieszka Kaczorowska-Pela w DDTVN

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami prywatną informacją. Aktorka 1 września wraca po przerwie do pracy. Jak przyznała, wszystko robi w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami. "Dla mnie szczęśliwa mama, szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci".

Agnieszka Kaczorowska wraca do pracy

Urlop macierzyński potrafi zatrzymać mamy na długi czas w domu. Nic dziwnego, w końcu rodzice cały czas pragną towarzyszyć maluchowi i obserwować jego rozwój. Ostatecznie nadchodzi jednak chwila, kiedy trzeba powiedzieć "stop" i wrócić do zawodowych obowiązków.

Decyzję o powrocie do pracy podjęła niedawno Agnieszka Kaczorowska. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych długi post, w którym podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

- Jutro dzieci idą do szkoły, przedszkoli (moje jeszcze nie Uff!)… A ja jutro idę pierwszy dzień do pracy!…po przerwie. Oczywiście duża część mojej pracy jest tutaj #online, co daje mi wspaniałą możliwość do tego, aby przede wszystkim być mamą… No ale praca poza domem również jest dla mnie ważna – podkreśliła.

W dalszej części wpisu Agnieszka zdradziła, że długo szukała równowagi i wciąż dokonuje zmian. Po latach wie jednak, co jest dla niej najlepsze, na czym jej zależy i jak wygląda rozkład priorytetów.

Szukałam długo swojej równowagi… nadal często dokonuję zmian, modyfikuję… ale już wiem, jaki podział działalności w różnych obszarach życia jest dla mnie optymalny i daje mi poczucie spełnienia oraz szczęścia. Bardzo staram się utrzymywać swoją równowagę… i tak małymi kroczkami, na razie razem z Gabi, wracam na plany sesji zdjęciowych, planu programów i plany serialowe

– wyjaśniła. Przyznała, że projekty i współprace wybiera w taki sposób, aby nadal mieć czas dla córek.

- Dobieram projekty, które pozwolą mi być mamą obecną dla obu dziewczynek i które nie zaburzą mojej harmonii życia.️ Obym zawsze miała taką możliwość. To, co napisałam, bardzo pasuje do cyklu postów #dbamosiebie #jestemważnadlasiebie, bo dla mnie fakt, że podejmuję się nowych projektów, jest również dbałością o siebie, o swoje spełnienie…Dla mnie szczęśliwa mama, szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci – podsumowała.

Agnieszka Kaczorowska - macierzyństwo i praca

Pod nowym postem Agnieszki bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy. Fanki zgodziły się z aktorką, a także dzieliły się swoim doświadczeniem. Jak stwierdziły, czas spędzony z dziećmi jest bezcenny i nic nie jest w stanie go zastąpić.

- "Jesteście piękną rodzinką. Życzę wszystkim dużo zdrówka, a w szczególności tym dwóm małym kruszynkom", "Warto dbać o tę równowagę, świetnie, że masz taką możliwość. Każda mama powinna moc w ten sposób zadbać o siebie i dzieci", "Czas z dziećmi jest bezcenny...one tak szybko rosną" - pisały internautki.

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska ponownie została mamą. "Drugie porody są łatwiejsze, polecam"

Zobacz także:

Zbigniew Zamachowski wspomina, jak poznał Monikę Richardson. "Okazało się, że oboje jesteśmy w związkach, którym kończyła się data przydatności"

Marianna Gierszewska urodziła synka. Zdradziła imię dziecka, ostatnio jest bardzo modne

"Jesteśmy myślącą kupą mięsa". Andrzej Piaseczny o zdrowiu psychicznym i swoich sposobach na poprawę nastroju

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości