Gwiazdy

Agata Młynarska na wspólnym zdjęciu z synową. "Tadek trafił pod najlepszy z możliwych adresów"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Agata Młynarska nad Wisłą

Agata Młynarska należy do grona gwiazd, które chętnie korzystają z mediów społecznościowych. Dziennikarka za ich pośrednictwem dzieli się z internautami wycinkami ze swojego życia prywatnego. Tym razem prezenterka pokazała wspólne zdjęcie z synową. Jakie relacje łączą obie panie?

Agata Młynarska chwali się synową

Agata Młynarska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie porusza ważne społecznie tematy, a także dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Tym razem prezenterka postanowiła pokazać zdjęcie z synową Sylwią i opowiedzieć o relacji z nią.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Prezenterka na wstępie przyznała, że miała wielkie szczęście, bo jej synowe to "fantastyczne dziewczyny". Do tego są mądre i piękne. - Dziś miałam 3 pełne godziny radości ze spotkania z Sylwią, żoną Tadzia - napisała na Instagramie Agata Młynarska. Dziennikarka dodała, że z synową i synem widuje się bardzo rzadko, ponieważ na co dzień mieszkają za oceanem. - Uwielbiam ich energię, pomysły, wyobraźnię i życiowe podejście do tego, co robią - czytamy we wpisie.

Agata Młynarska o relacjach z synową

Prezenterka dodała, że jest dumna z synowej za jej dojrzałość, spokój i uśmiech. Jak sama przyznała, te cechy dają jej poczucie, że "Tadek trafił pod najlepszy z możliwych adresów!". - Razem są silni i wiem, że wielkie rzeczy przed nimi. Sylwio kochana, dziękuję za ten czas razem. Jesteś naszym skarbem! - zakończyła swój wpis.

Takie podejście bardzo spodobało się fanom dziennikarki. W komentarzach padło wiele ciepłych słów pod adresem obu pań. Internauci zgodnie przyznali, że obie mogą mówić o wielkim szczęściu, ponieważ tak dobre relacje między teściową a synową zdarzają się bardzo rzadko. - Jak super poczytać o takiej miłości teściowej do synowej - napisano w jednym z komentarzy. - Zazdroszczę tak wspaniałej relacji z synowymi, a jeszcze tyle ciepłych słów pod jej adresem to miód na serce - dodał inny internauta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości