Gwiazdy

Agnieszka i Ewa z "Gogglebox" zaskoczyły wiosenną metamorfozą. Z lokami przypominają jedną z gwiazd TVN

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Gogglebox. Przed telewizorem

Bliźniaczki z programy "Gogglebox. Przed telewizorem" w krótkim czasie zyskały ogromną sympatię widzów. Podobieństwo sióstr płata figle nawet najbardziej wiernym fanom. W najnowszym poście na Instagramie gwiazdy udostępniły zdjęcie w identycznych strojach i fryzurach. Która z nich to Aga, a która Ewa? Obserwatorzy musieli to dobrze przemyśleć. 

Aga i Ewa - "Gogglebox. Przed telewizorem"

Agnieszka Murak i Ewa Rogalska szturmem podbiły polski show-biznes. Popularne bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" praktycznie od razu skradły serca widzów programu. Panie pochodzą ze Śląska i na co dzień mieszkają w Tychach. Siostry uwielbiają spędzać ze sobą czas i od dziecka są praktycznie nierozłączne.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Obie też są bardzo aktywne na Instagramie, gdzie obserwuje je prawie 60 tysięcy osób. Agnieszka i Ewa dzielą się tam aktualnościami ze swojego życia. Siostry uwielbiają płatać figle swoim fanom i często umieszczają tam zdjęcia w identycznych stylizacjach i fryzurach. Trzeba przyznać, że ich podobieństwo może zmylić nawet najbardziej wiernego obserwatora.

Bliźniaczki z "Gogglebox" jak Magda Gessler?

Czym tym razem zaskoczyły obserwatorów popularne bliźniaczki? W najnowszym poście Aga i Ewa opublikowały wspólne selfie w nowych fryzurach. Krótkie i lekko falowane włosy zastąpiły burzą blond loków. Wiosenna metamorfoza wywołała gorącą dyskusję w komentarzach.

"Przepiękne groszki i te loki są świetne", "Z lewej Aga, z prawej Ewa - chyba. Dziewczyny są trochę inne jednak, jak się dobrze przyjrzeć" - czytamy pod zdjęciem. Nie zabrakło porównań do jednej z najpopularniejszych, polskich restauratorek - Magdy Gessler.

Zdjęcie szybko stało się hitem Internetu. Fotografie opublikowano również na oficjalnym koncie TTV, które obserwuje prawie 340 tysięcy osób.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Kordek/TTV

Pozostałe wiadomości