Gwiazdy

Adrianna Biedrzyńska stroi choinkę... we wrześniu. Dlaczego? Aktorka ma ważny powód

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Adrianna Biedrzyńska mogłoby się wydawać nie marnuje czasu i jeszcze latem stroi choinkę na Boże Narodzenie. Okazuje się, jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Trwają zdjęcia nowego sezonu "Kontroli", a aktorka zdradza, co dzieje się za kulisami produkcji.

Kariera Adrianny Biedrzyńskiej

Aktorka okres największej popularności przeżywała w latach 80., czyli dokładnie wtedy, kiedy zakończyła studia aktorskie. Często pojawiała się na deskach teatru i na srebrnym ekranie. Widzowie dobrze pamiętają ją z "Dekalog IV", "Kornblumenblau" czy "300 mil do nieba".

Już wkrótce znowu będziemy mieli przyjemność oglądać Adriannę Biedrzyńską. Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu "Kontroli"!

Dlaczego Adrianna Biedrzyńska stroi choinkę?

Aktorka na poważnie podeszła do pracy nad nowym sezonem "Kontroli". Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie zza kulis. Choć trwa jeszcze kalendarzowe lato, Adrianna Biedrzyńska już stroi choinkę. Możemy się zatem spodziewać, że trwają zdjęcia, które przedstawiać będą zimową scenerię.

"Kontrola" - ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu

"Kontrola" to serial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który poruszył miliony na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa i nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, nieokiełznanej, spontanicznej i burzliwej. Teraz Natalia mierzy się z zawirowaniami w związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Cezarego Żaka (ojciec Majki), Agatę Różycką (Sylwia), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Irenę Melcer (siostra Majki) oraz innych.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Idealna choinka na święta

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości