Ewa Minge walczy z chorobą. "Nie do końca wszystko jest dobrze"

Ewa Minge
Ewa Minge
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Ewa Minge od pewnego czasu nie jest w najlepszej formie. Jedna z najlepszych polskich projektantek w jednym z wywiadów wyznała, że zmaga się chorobą. Co dolega celebrytce?

Ewa Minge walczy z chorobą

Ewa Minge od pewnego czasu ma spore kłopoty ze zdrowiem. Projektantka w niedawnej rozmowie z dziennikarką serwisu JastrząbPost wyznała, że od dobrych kilku tygodni obserwuje u siebie bardzo niepokojące objawy.

- Stoję trochę resztkami sił. Nie do końca wszystko jest dobrze. Trzeci tydzień męczy mnie choroba, nudności, zawroty głowy, jest mi słabo. Na szczęście zatoki już pomału mijają. Pierwsze co zrobiłam, to test. Na szczęście nie jest to COVID-19 - wyznała Ewa Minge. Gwiazda dodała, że coraz więcej osób łapie teraz różne infekcje. Zaapelowała, aby w tym trudnym czasie bardzo na siebie uważać. - Myślę, że stres, który nam cały czas towarzyszy jest dla nas bardzo niedobry - dodała.

Ewa Minge - kim jest?

Ewa Minge jest jedną z najbardziej cenionych polskich projektantek mody. Tworzy ubrania, zajmuje się również ekskluzywnym wzornictwie przemysłowym. Artystka za swoją pracę zdobyła liczne wyróżnienia, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Projektantka ma dwóch synów - Oskara oraz Gaspara. Z ich tatą rozwiodła się. Obecnie związana jest Jerzym Woźniakiem, swoim parterem biznesowym i właścicielem spółki MGK Fashion.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Minge z tatą

Ewa Minge z tatą – artystą malarzem
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: jastrząbpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości