Gwiazdy

Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu. Lekarze dawali jej kilka tygodni życia. "Jestem wypruta z emocji"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska 8 lat temu przeszła operację guza mózgu. Dla aktorki 21 lipca 2014 roku to druga data narodzin. Wtedy dostała szansę na nowe, lepsze życie. W kolejną rocznicę wspomina, co czuła, gdy usłyszała diagnozę. Rokowania lekarzy nie były optymistyczne.

Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu

Adrianna Biedrzyńska 8 lat temu przeżyła traumatyczne chwile. Aktorka trafiła do szpitala i usłyszała od lekarzy, że ma guza mózgu. Prognozy nie były dobre, w ocenie specjalistów miała przed sobą od trzech tygodni do maksymalnie trzech miesięcy życia. Na szczęście badania wykazały, że guz jest operacyjny. Ostatecznie rokowania ekspertów nie sprawdziły się, a Adriannie udało się pokonać chorobę.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Biedrzyńska co jakiś czas wraca wspomnieniami do tamtych zdarzeń, ponieważ chce uświadamiać ludzi, jak ważne jest dbanie o siebie - nie tylko pod względem fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym.

- Jestem przykładem osoby, która na własne życzenie, stresem i depresją wygenerowała ten straszny gen. (...) Nie lekceważmy wszelkich objawów depresji, załamań, zapaści psychicznych. Wyciągajmy pomocną dłoń do tych, którzy tego potrzebują, wszystko zaczyna się od naszego stanu psychicznego, większość chorób i tragedii z nimi związanych - napisała jakiś czas temu Biedrzyńska na Instagramie.

Adrianna Biedrzyńska wspomina operację guza mózgu

21 lipca mija 8. rocznica operacji guza mózgu. To dla aktorki wyjątkowy moment, ponieważ może świętować zwycięstwo nad nowotworem. W mediach społecznościowych dokładnie opisała moment, gdy usłyszała straszną diagnozę.

- Poszarpane myśli sprzed ośmiu lat. Kolejna rocznica. Wygrałam. Dzisiaj świętuję. Znowu uciekłam spod łopaty. Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono, że to guz mózgu. Operacyjny!!! Staram się wierzyć w to, że nie jest złośliwy! Jestem wypruta z emocji... Najgorsze godziny życia... Czekanie na diagnozę. Chociaż byłam dziwnie spokojna i uśmiechnięta... Trzy tygodnie do trzech miesięcy życia, tak powiedział lekarz. Bzdura, bzdura, bzdura… - napisała Adrianna. - 21 lipca 2014 roku to moja druga data urodzenia, Bydgoszcz. Jeszcze tylko zabieg usunięcia guza i wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze. I jest! - podkreśliła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości