Gwiazdy

4Dreamers w przeboju New Kids On The Block. Posłuchajcie nowej wersji „Step by Step”

Gwiazdy

4Dreamers od 2 lat zdobywają serca publiczności swoimi utworami. Tym razem młodzi idole nastolatek postanowili sięgnąć po repertuar z lat. 90. Nagrali cover hitu grupy New Kids on the Block. Posłuchajcie, jak w ich wykonaniu brzmi „Step by Step”.

4Dreamers – idole nastolatek

4Dreamers to zespół, w skład którego wchodzą Kuba Szmajkowski, Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk i Maks Więckowski. Poznali się na planie jednego z muzycznych talent show, gdzie narodziła się ich przyjaźń. Założyli więc własny zespół i tak oto w lutym 2018 roku ukazał się ich pierwszy singiel. Chłopcy osiągnęli prawdziwy sukces, stając się idolami nastolatek. Dzisiaj są uznawani za jeden z najpopularniejszych boysbandów od czasów Just5. Mieli nawet okazję wystąpić gościnnie na finale Eurowizji Junior w 2019 roku.

4Dreamers w utworze „Step by Step”

Grupa 4Dreamers w swoich utworach porusza tematy takie jak przyjaźń czy miłość. Kuba, Mateusz, Tomek i Maks śpiewają też o tym, co ich spotyka każdego dnia.

Na swoim koncie mają już 2 albumy studyjne i cały czas nie ustają w działaniach. W ostatnim czasie młodzi wokaliści sięgnęli po repertuar znanej grupy New Kids on the Block, nagrywając nową wersję przeboju „Step by Step”, która premierę miała 14 maja. Z coverem pojawili się na scenie Dzień Dobry Wakacje, przenosząc naszych widzów w klimat lat 90.

Zobacz też:

Rodzinna ciąża Mai Hyży i jej siostry. „Chciałyśmy mieć dzieci w tym samym wieku”

Elton John pozwany przez byłą żonę. Z jakiego powodu?

Lady Gaga przekłada trasę koncertową. "Chcemy, aby wszyscy byli zdrowi"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości