Gwiazdy

"40 kontra 20". Bartek rozbawi wszystkich parodią Kingi. Jedna z uczestniczek poczuła coś więcej do Roberta?

Gwiazdy

Aktualizacja:

W show "40 kontra 20" kobiety coraz śmielej zbliżają się do przystojnych singli. Zabawa w parodiowanie innych, tylko z pozoru wprowadzi pozytywną atmosferę w willi. Niektórzy uczestnicy będą mogli przejrzeć się niczym w krzywym zwierciadle i przekonać, jak są postrzegani przez grupę. Czy to wywoła nowe konflikty?

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 33. odcinku?

Nie milkną echa po eliminacji Kamili. Dwudziestki i czterdziestki zaczną planować kolejne intrygi. Po kilku tygodniach spędzonych razem w greckiej posiadłości, niektóre z nich będą czuły się już na tyle pewnie, by kontrolować i wpływać na różne sytuacje. Z kolei Dalia zaproponuje uczestnikom sesję zdjęciową. Wszyscy będą musieli się przebrać i sparodiować wylosowaną osobę. Kogo najbardziej zaboli prawda na swój temat?

Wieczorem panie zgotują Robertowi i Bartkowi prawdziwy roast. Wytkną im błędy i wskażą ich najgorsze cechy charakteru. Tym samym dadzą panom jasno do zrozumienia, że teraz dowodzenie w domu przejmują kobiety. Na jak długo? Być może do kolejnej Ceremonii Chaosu, która zbliża się wielkimi krokami...

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów w odcinku będzie rozmowa Kingi i Beaty. Dwudziestka zwierzy się starszej koleżance, że poczuła coś do Roberta i nie jest to już dla niej koleżeńska relacja.

"40 kontra 20" - o czym jest program? Gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to randkowy reality show, w którym dwaj przystojni single, 43-letni Robert i 24-letni Bartek, rozdają karty. Piękne kobiety od 20. do 50. roku życia starają się o ich względy i zabiegają o uwagę. Faworytki mają szansę zbudować z nimi relację, ale przy okazji są najbardziej narażone na krytykę i zazdrość ze strony pozostałych uczestniczek. To często prowadzi do sporów i konfliktów.

Najważniejszym momentem programu są: Ceremonia Chaosu, przegrupowanie, a także eliminacja. Z tygodnia na tydzień w greckiej willi pozostaje coraz mniej pań, a rywalizacja staję się coraz ostrzejsza. Widzowie "40 kontra 20" dzięki programowi będą mogli odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz wideo: Kinga zwierza się Beacie. Poczuła coś do Roberta?

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości