Gwiazdy

"40 konta 20". W willi pojawi się nowa uczestniczka. Zostanie nową faworytką Roberta?

Gwiazdy

W randkowym show "40 kontra 20" strategiczna gra o względy panów zaczyna mieszać się z prawdziwymi uczuciami. Przystojni single mają już swoje faworytki, ale pojawienie się nowej uczestniczki może zniszczyć dotychczasowy układ sił. Komu piękna blondynka bardziej wpadnie w oko i kto będzie o nią najbardziej zazdrosny?

"40 kontra 20". Kim jest nowa uczestniczka?

W 28. odcinku programu "40 kontra 20" Kinga otworzy się przed swoimi koleżankami i opowie im o toksycznej relacji, w której była. Została zdradzona przez partnera, co bardzo ją skrzywdziło. Na szczęście, po każdej burzy wychodzi słońce. Po trudnym i smutnym poranku atmosfera w greckiej posiadłości znacznie się poprawi.

Robert i Bartek zaproponują uczestniczkom dość niekonwencjonalną zabawę. I choć z boku atrakcja będzie mogła wydawać się niepozorna, to dla panów będzie cenną lekcją. Lepiej poznają kobiety, na których im zależy. Tymczasem do willi nieoczekiwanie dołączy nowa kobieta, której klasa i elegancja oczaruje wszystkich. W szczególności Roberta...

32-letnia Agata z wykształcenia jest inżynierem, ukończyła studia anglojęzyczne na Politechnice Warszawskiej. Pracuje w świecie biznesu, a oprócz tego zajmuje się modelingiem. Jej pasją są podróże i jazda konna. Uwielbia również gotować. Jest pozytywna, godna zaufania i zabawna, z drugiej strony, potrafi również być pewna siebie i surowa. Jacy mężczyźni są w jej typie? Z reguły wybiera brunetów, ale najważniejsze dla niej jest to, by partner dawał jej dużo wolności i wsparcia.

"40 kontra 20". O czym jest program? Gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to randkowy reality show, w którym dwaj przystojni mężczyźni - Robert i Bartek - rozdają karty. Kobiety od 20. do 50. roku życia starają się o ich względy, a oni decydują, której z pań poświęcą najwięcej uwagi.

Faworytki mają szansę zbudować z nimi relację, ale przy okazji są najbardziej narażone na krytykę i zazdrość ze strony pozostałych uczestniczek. To często prowadzi do sporów i konfliktów. Najważniejszym momentem programu jest przegrupowanie i eliminacja. Z tygodnia na tydzień w greckiej willi pozostaje coraz mniej pań, a rywalizacja staję się coraz ostrzejsza. Widzowie "40 kontra 20" poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Reakcje uczestników na wejście Agaty

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości