Gorące tematy

Wiosenna ramówka TVN. Przed nami nowe seriale i programy rozrywkowe

Gorące tematy

Aktualizacja:

Wiosna w TVN Grupa Discovery zapowiada się bardzo ciekawie - na widzów czekają wciągające seriale, doskonała rozrywka i programy, które inspirują. W ofercie pojawią się nie tylko kontynuacje uwielbianych formatów, ale także zupełnie nowe. Startujemy już 15 lutego.

Nowe seriale i programy rozrywkowe w TVN

"Tajemnica zawodowa" - emisja od 17 lutego w środy o 21:30

To nowy serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Główna bohaterka, 40-letnia Julia (Magdalena Różczka) po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

"Chyłka. Rewizja" - od 16 lutego we wtorki o 21:30

Po raz kolejny życie Joanny Chyłki (Magdalena Cielecka) poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa.

"Żywioł Saszy - Ogień" - od 6 kwietnia we wtorki o 21:30

Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska (Magdalena Boczarska) wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane.

"Lab" - od 15 lutego codziennie o 17:00

Nowy, codzienny serial kryminalny, który od pierwszej minuty zaskoczy i będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przedstawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, czy handel ludźmi. "Lab" to pierwsza produkcja, w której widzowie będą w samym centrum wydarzeń i krok po kroku zobaczą kolejne minuty śledztwa - od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.

"Równi sobie" - od 1 marca w poniedziałki o 21:30

Los nie podzielił szczęścia równo pomiędzy wszystkich ludzi. Kapryśnie jednym dał więcej, drugim mniej. Na szczęście są tacy, którzy chcąc podziękować za jego szczodrość postanawiają wyciągnąć pomocną dłoń do tych niemających powodów do uśmiechu. Bohaterowie nowego reality show nie posiadają nadprzyrodzonych mocy, a mimo to są super bohaterami, którzy zmienią życie innych na lepsze. "Równi sobie" to program, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Na ekrany telewizorów wrócą również znane i lubiane produkcje:

"Milionerzy" - od poniedziałku do czwartku o 20:55

"Kuba Wojewódzki" - od 16 lutego we wtorki o 22:30

"Totalne remonty Szelągowskiej" - od 19 kwietnia w poniedziałki o 21:30

"Masterchef Junior" - od 7 marca w niedziele o 20:00

"Kuchenne rewolucje" - od 18 lutego w czwartki o 21:30

"Efekt Domina" - od 7 marca w niedziele o 11:30

Wiosenne nowości w TTV

"Najgorsze polskie tatuaże" - od 20 lutego w soboty o 22:00

Tatuaże zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których "dziara" to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia "Najgorszych polskich tatuaży" podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł.

"Polski świat" - od 17 lutego w środy o 20:05

A gdyby tak rzucić wszystko i zamieszkać w… No właśnie, gdzie? Lepiej żyje się na Filipinach czy w USA? Łatwiej prowadzić własny biznes w Gruzji czy Indonezji? Może prawdziwym rajem na ziemi jest jednak Tajlandia? Nowy program TTV pokazuje różne kraje z perspektywy Polaków, którzy żyją w nich na stałe. Widzowie zobaczą prawdziwą rzeczywistość odległych, egzotycznych zakątków świata, bez filtrów i cenzury.

Nowe odcinki ulubionych programów w TTV

"Down the road" - od 21 lutego w niedziele o 22:00

Na tę premierę czekało wielu widzów! Wspólna podróż Przemka Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa już wkrótce na antenie TTV. Tym razem bohaterowie "Down the road" przemierzą Chorwację i Grecję.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - od 22 lutego w poniedziałki o 22:00

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W nowym sezonie ponownie zaglądniemy do mieszkań naszych komentujących i sprawdzimy, co ich aktualnie w telewizji bawi, denerwuje, a co ekscytuje?

"Królowe życia 10" - od wtorku do piątku o 22:05

Barwne życie bohaterów "Królowych życia" na dobre zagościło w ramówce TTV. Wiosną, w 10. już sezonie programu okazji do spotkań będzie więcej. Premierowe odcinki otrzymały specjalne pasmo i będą emitowane 4 dni w tygodniu!

"It's my life. To moje życie 2" - od 16 lutego we wtorki i środy o 22:30

W krakowskiej kamienicy znowu zrobi się tłoczno! Nowi uczestnicy drugiej serii trafią pod jeden dach, by poznać jak smakuje dorosłość w czasach pandemii. Bohaterów programu łączy jedno: chcą żyć na własny rachunek, według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji.

"Kanapowcy 3"- wtorek, 22:00, od 6 kwietnia

W pułapkę lenistwa i skłonności do niezdrowego odżywania wpaść łatwo, jednak wyjście z niej to nie lada wyczyn. Doskonale wiedzą o tym bohaterowie trzeciej już serii "Kanapowców", którzy pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca powalczą o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia. Tym razem z szansy spróbują skorzystać panowie ze stolicy.

"DeFacto 12" - niedziela, 9:15, od 28 lutego

Jan Pirowski zaprasza na 12. sezon "DeFacto". Nasz popularnonaukowy program wraca z porcją nowych tematów i zagadnień, a część z tych informacji dostaniemy prosto z pierwszej ręki – w ramach programu cyklicznie będziemy się również spotykać z młodymi podróżnikami!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości