Gorące tematy

Książę Louis obchodzi 2. urodziny. Kate i William pokazali urocze zdjęcie syna

Gorące tematy

Aktualizacja:
MillefloreImages/Getty Images

23. kwietnia 2018 roku Brytyjczycy świętowali przyjście na świat trzeciego dziecka książęcej pary Williama i Kate. Dziś piąty w kolejce do tronu Louis skończył dwa latka. Pełne wdzięku zdjęcia z urodzinowej zabawy opublikowała na Instagramie dumna mama. "Wygląda jak jego dziadek" - komentują internauci. Wy też widzicie to podobieństwo?

Urodzinowa sesja zdjęciowa księcia Louisa

Najmłodszy syn Williama i Kate rośnie jak na drożdżach i obchodzi już 2. urodziny. Zdjęcia małego Louisa rzadko pojawiają się w sieci. Jednak z tej wyjątkowej okazji na oficjalnym instagramowym profilu Pałacu Kensington pojawiły się efekty sesji zdjęciowej, którą wykonała sama księżna.

Na fotografiach widzimy uśmiechniętego malucha podczas beztroskiej zabawy farbami. Jak się okazuje, miała ona również szczytny cel. Louis odbił swoje dłonie na kartce, która ma zostać przekazana pracownikom służby zdrowia w ramach podziękowań za ich trud i starania w czasie pandemii.

Zdjęcia zachwyciły internautów, którzy zauważyli niesamowite podobieństwo Luisa do Kate Middleton i jej rodziny.

Jest taki słodki, wygląda jak mama

Jaka mama, taki syn

Cudowny! Wygląda jak tata Kate!

Wygląda jak jego dziadek, Michael Middleton!

Oczy mamy, uśmiech mamy. On jest uroczy. Wszystkiego najlepszego przystojny Louis!

- piszą fani książęcej rodziny.

Louis Arthur Charles – piąty w kolejce do tronu

Książę Louis przyszedł na świat 23. kwietnia 2018 roku. To trzeci potomek Kate Middleton i księcia Williama. Jest piąty w kolejności do objęcia królewskiego tronu Wielkiej Brytanii. Przed nim są: dziadek Karol, tata William oraz starsze rodzeństwo: brat George i siostra Charlotte.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości