Co będziemy oglądać jesienią w telewizji? Poznaj hity TVN Discovery

Nowa ramówka TVN
Przyszedł wyczekiwany przez wiele miesięcy moment. Podczas prezentacji ramówki TVN Discovery, poprowadzonej przez Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego, mieliśmy okazję poznać tytuły, które tej jesieni pojawią się na antenie. Wśród nich nie zabraknie zarówno doskonale znanych formatów, jak i niespodzianek. O wszystkim opowiedział dyrektor programowy Edward Miszczak.

Najbliższe miesiące będą prawdziwą ucztą dla wielbicieli dobrej rozrywki, a wszystko za sprawą jesiennej ramówki TVN Discovery. Już 31 sierpnia startujemy z kolejnym sezonem Dzień Dobry TVN, który rozpoczynamy od... świętowania 15 urodzin programu! Cały wrzesień zapowiada się fantastycznie i mamy nadzieję spędzić go uroczyście z naszymi widzami. Masz ochotę się przyłączyć? Zobacz, jak to zrobić.

Już wiemy, że poranki będą udane, a co z resztą dnia? Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych, a pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany także produkcji filmowych i telewizyjnych. Czy pojawią się nowe produkcje? Szczegóły zdradził dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak:

Zamroziliśmy całą produkcję na trzy miesiące, wznowiliśmy dopiero w połowie czerwca, ale w reżimie sanitarnym

- wytłumaczył i zaznaczył, że nowości będą stopniowo pokazywały się na antenie TVN we wrześniu i w październiku. Zatem, wszystko wskazuje na to, że jesień zapowiada się iście rozrywkowo.

Nowa ramówka TVN

Dyrektor programowy oficjalnie potwierdził tytuły, które zobaczymy na antenie tej jesieni podczas wizyty w ostatnim wydaniu Dzień Dobry Wakacje.

Jestem szczęśliwy, że będzie osiem nowości na antenie głównego kanału, a cała grupa - 26 kanałów tematycznych, ma 60 nowych odcinków programów na jesień, więc widzowie będą mieli wybór

- powiedział Edward Miszczak w studiu Dzień Dobry Wakacje.

Przedstawił również nową parę prowadzących. Całą rozmowę możesz zobaczyć w artykule >>> Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN .

Jakie pozycje programowe poleca dyrektor Edward Miszczak? Zobacz poniższe wideo:

Edward Miszczak o nowej ramówce TVN

Jesień 2020 – kontynuacje programów TVN

Jesienią nie zabraknie znanych i lubianych przez widzów tytułów. Zobaczymy nowe edycje programów takich, jak:

 • "Kuchenne rewolucje" (od 3 września, czwartek 21.30);
  • "MasterChef"(od 6 września, niedziela, 20.00);
   • "Top Model" (od 2 września, środa, 21.30), do którego castingi były prowadzone online, a w jury zasiądą się po raz kolejny Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska oraz Joanna Krupa. W programie pojawią się też goście specjalni, jak chociażby Anna Lewandowska czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

    Na antenie ukaże się również doskonale znany widzom TVN program "Kobieta na krańcu świata" (od 25 października, niedziela, 11.30). W tym sezonie doczekamy się już setnego odcinka formatu Martyny Wojciechowskiej.

    Nie mogliśmy realizować odcinków na krańcach świata. Postanowiliśmy więc zrealizować program na krańcach Europy, ale tematy nie zawodzą. To będzie naprawdę bardzo mocny sezon

    - zapowiedziała dziennikarka podczas prezentacji ramówkowej.

    Poniżej pełna wypowiedź Martyny Wojciechowskiej:

    ''Martyna Wojciechowska o 12. sezonie „Kobiety na krańcu świata”: Widzowie zobaczą setny odcinek, aż sama nie mogę w to uwierzyć'', źródło: TVN/x-news

    Jesienią na antenie zobaczymy również programy:

    • "Kuba Wojewódzki" (od 1 września, wtorek, 21.30);
     • "Co za tydzień" (niedziela, 12.05);
      • "Milionerzy" (od 1 września, poniedziałek-czwartek, 20.55);
       • "36,6" (od 5 września, sobota, 18.00);
        • "Uwaga! TVN" (poniedziałek-piątek, 19.55; sobota-niedziela, 19.45);
         • "Fakty" (poniedziałek-niedziela, 19.00);
          • "Superwizjer" (od 1 września, wtorek, 23.30), który świętuje w tym roku jubileusz 20-lecia.

           Jesień 2020 – nowe programy TVN

           Jesienna ramówka TVN nie może obyć się bez nowości programowych. Jeden z nich to "Totalne remonty Szelągowskiej" (od 5 października, poniedziałek, 21,30). Dorota Szelągowska będzie przeprowadzała metamorfozy wnętrz domów i mieszkań. Tym razem jednak uczestnicy będą zgłaszani przez osoby, które wytypowały bohaterów programu za dobro, jakie wysyłają w świat swoimi czynami.

           Kolejne nowe tytuły to "Tacy sami" (od 5 października, poniedziałek, 22.30), "Rozwód: walka o wszystko" (od października) oraz "Lego Masters"(od 14 listopada, sobota, 20.00) Ostatni z wymienionych będzie prowadził Marcin Prokop, a uczestnicy programu będą mieli okazję zaprezentować swoje niebywałe umiejętności budowania z klocków.

           Jesień 2020 – kontynuacje seriali

           Tej jesieni po wielu latach wracają dwa znane i lubiane seriale. Jednym z nich jest "BrzydUla", w której po raz kolejny będziemy mieli okazję śledzić losy postaci granych przez Julię Kamińską i Filipa Bobka. Obok znanych już aktorów w serialu pojawią się zupełnie nowe twarze. Będą to m.in. Piotr Rogucki, Rafał Mohr czy Katarzyna Żak. Zaplanowanych jest 180 odcinków. Będą one emitowane aż na 3 kanałach: w TVN 7 już od 5 października, na Playerze - prapremiery od 2 października oraz na TVN - bloki powtórkowe w sobotę i niedzielę od 10 października.

           Kolejny wielki powrót należy do serialu "Usta usta" (od 6 września, niedziela, 21.30). Bohaterowie, bogatsi o nowe życiowe doświadczenia, spotkają się z nowymi wyzwaniami. W produkcji kolejny raz zobaczymy m.in. Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego czy Marcina Perchucia.

           Na antenie pojawi się również "Chyłka – Kasacja" (od 1 września, wtorek, 21.30), czyli druga odsłona serialowej adaptacji prozy Remigiusza Mroza oraz "Szadź" (od 13 października, wtorek, 21.30) z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską. Do tej pory produkcje mogliśmy oglądać na platformie Player.

           Chciałbym jeszcze raz powtórzyć państwu taką najlepszą zasadę, że wszystkie programy, seriale, które pojawiają się w grupie TVN Discovery, zaczynają swoją wędrówkę od Playera, a potem ten serial, ten program będzie się pojawiał w poszczególnych kanałach

           - powiedział podczas prezentacji ramówkowej Edward Miszczak.

           Widzowie TVN doczekają się też kolejnych odcinków seriali "Na Wspólnej" (od 1 września, poniedziałek-czwartek, 20.15) czy "Ukrytej prawdy" (od 1 września, poniedziałek-piątek, 18.00).

           Zobacz, co Paweł Wilczak sądzi o kontynuacji serialu "Usta usta".

           ''Paweł Wilczak zachwycony kontynuacją „Usta usta”: Życie serialowe bardzo się klei z życiem prywatnym. Każdy może odnaleźć siebie albo znajomych w tych historiach'', źródło; TVN/x-news

           Jesień 2020 w TVN – nowe seriale

           Zupełnie nową propozycją jest autorski serial TVN "Królestwo kobiet" (od 18 października, niedziela, 21.30). Komedia, w której drogi czterech kobiet łączą się za sprawą jednego mężczyzny. Przez niego też trafiają w sam środek kryminalnej intrygi. Na szczęście udaje im się nawiązać wzajemną współpracę, dzięki której stają się niepokonane. W serialu zagrają m.in. Krystyna Janda, Karolina Gruszka, Jan Peszek czy Artur Żmijewski.

           Nowością na antenie będzie również animacja "Kosmiczny Wykop" (od 27 września, niedziela, 13.30), której głównym bohaterem jest Robert Lewandowski.

           Zobacz, co na temat kreskówki powiedział sam piłkarz.

           ''Robert Lewandowski bohaterem kreskówki ''Kosmiczny Wykop''. ''Nigdy nie przypuszczałem, że coś takiego nastąpi'':, źródło: x-news

           Jesień 2020 w TVN7

           W ofercie programowej TVN7 pojawi się wspomniany serial "BrzydUla", który wraca po ponad 10 latach. Na widzów czekają także seriale takie jak "Szkoła", "Zakochani po uszy" czy "19+".

           Premiery w TVN7

           • "Kto odmówi pannie młodej" (od września). W roli prowadzącej wystąpi Małgorzata Ohme. Każdy odcinek to historia odważnej kobiety, która prosi wybranka, żeby się z nią ożenił. Trzy dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie, przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda. Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler dostanie dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie. Na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele.
            • "Hotel Paradise 2" (od 31 sierpnia, poniedziałek - czwartek, 20:00). Gospodynią hotelu pozostaje niezmiennie Klaudia El Dursi. Zadania, które przygotowała dla uczestników, z pewnością mocno namieszają w niejednym związku. Towarzyszyć jej będzie tajemniczy Pan Lektor, do którego zawsze należy ostatnie zdanie.

             Jesień 2020 w TTV

             • "Usłyszcie nas" (od 18 października, niedziela, 22:15). W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów. Ten program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację.
              • "It's my life! To moje życie" (od 1 września, wtorek, 22:00). To program o piątce młodych nieznajomych ludzi, którzy zdecydowali się zamieszkać razem w wynajmowanym mieszkaniu w Krakowie. Połączyło ich jedno: chcieli zacząć żyć na własny rachunek według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji.
               • "DeFacto Bosacka" (od 6 września, niedziela, 20:00). W programie Katarzyna Bosacka pokaże, w jaki sposób możemy na co dzień poprawić jakość swojego życia. Formuła programu będzie zawierała również szereg zaskakujących statystyk dotyczących każdego z nas.
                • "Dom weselny" (od 31 sierpnia, poniedziałek - piątek, 16:00). To nowy serial paradokumentalny opowiadający perypetie Oliwii i Marka prowadzących tytułowy "Dom weselny". Oliwia to zawodowa wedding plannerka. Razem z mężem, Markiem, postanowili przejąć podupadający hotel, w którym zrealizowali swoje marzenie - stworzenie domu weselnego. Każdy odcinek to nowa historia pary narzeczonych, która decyduje się zlecić Oliwii i Markowi organizację swojej uroczystości.
                 • "Fobie" (od 27 października, wtorek, 22:00). Fobia to silny lęk, który dezorganizuje życie i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Na świecie istnieje ponad 700 rodzajów fobii, a ostatnio dołączyła do nich nowa – strach przed koronawirusem. W każdym odcinku "Fobii", nowego formatu TTV , psychologowie spróbują zdiagnozować problemy bohaterów. Poznają ich historie i odkryją głęboko skrywane tajemnice. W serii 12 odcinków widzowie poznają historie osób, dla których codzienność często zamienia się w piekło. Program "Fobie" podpowie, jak radzić sobie z własnym lękiem, ale też wyjaśni, jak pomóc bliskim.

                  W jesiennej ramówce TTV na widzów czekają także:

                  • "Kanapowcy" (od 10 października, sobota, 22:15);
                   • "królowe życia" (od 3 września, czwartek - piątek, 22:15);
                    • "Gogglebox. Przed telewizorem" (od 31 sierpnia, poniedziałek, 22:00 oraz od 30 września, poniedziałek i środa, 22:00);
                     • "Express" (poniedziałek - piątek, 15:45, 17:45, 19:45 i 21:45 oraz sobota - niedziela, 9:45, 15:45, 17:45 i 19:45).

                      Jesień 2020 - Player

                      Także Player przygotował moc atrakcji dla widzów. Na platformie będzie można oglądać:

                      • " Top Model. Front Row " zabierze widzów za kulisy 9. edycji "Top Model". Tej jesieni poprowadzi ją duet byłych uczestników programu: uczestnik 5. edycji popularnego show i gospodarz pierwszej odsłony "Top Model. Front Row" - Jakob Kosel oraz modelka i influencerka Karolina Pisarek.
                       • " Chyłka - Rewizja " to już trzeci sezon popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas. Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
                        • "Żywioły Saszy - ogień" - już jesienią premiera nowej produkcji Player Original. "Żywioły Saszy - Ogień" to serial, którego scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści "Lampiony" autorstwa Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki wcieli się Magdalena Boczarska.
                         • " Nieobecni " - corocznie w Polsce znika bez śladu około 20 tysięcy ludzi. "Nieobecni" to serial inspirowany sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju. Pierwszy, składający się z dziesięciu trzymających w napięciu odcinków sezon "Nieobecnych" jeszcze w tym roku.
                          • "Hotel Paradise" - fani Playera będą jeszcze bliżej wydarzeń z luksusowego kurortu. W serwisie znajdzie się bogata kolekcja materiałów dodatkowych. Player zaprasza na ekskluzywne – aż 60-minutowe – odcinki programu "Hotel Paradise" ze scenami nieemitowanymi w telewizji. Dodatkowe ujęcia trafią także do materiałów z co weekendowych eliminacji. Tylko w Playerze będzie można śledzić szereg formatów przygotowanych tylko dla użytkowników platformy, m.in. "Klaudia z raju", w którym prowadząca skomentuje wydarzenia w hotelu oraz przeprowadzi rozmowy z uczestnikami, "Bonusy z raju" - najciekawsze materiały niepokazywane w odcinkach, a także "Mądrości z raju", czyli życiowe historie i złote myśli uczestników.
                           • "Pasja na krawędzi" - Bartek Ostałowski to jedna z legend polskiej motoryzacji. Znany drifter od kilku lat prowadzi popularnego vloga, w którym testuje wyjątkowe samochody i relacjonuje najważniejsze imprezy sportowe. Rozmawia z gwiazdami motoryzacji, przedstawicielami świata sportu, biznesu, a także zwykłymi ludźmi, którzy zarażają nietypową pasją. Jego gośćmi byli już Krzysztof Hołowczyc i Richard Hammond. Tej jesieni materiały Bartka Ostałowskiego znikną z YouTube, a pojawią się na wyłączność w Playerze. Kolekcja zawierać będzie nowe odcinki programu oraz sezony archiwalne.

                            Prapremiery w Playerze

                            Player to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą się doczekać premierowych odcinków swoich ulubionych produkcji TVN i Discovery. Tylko w serwisie widzowie zobaczą nowości tej jesieni na aż siedem dni przed ich emisją w telewizji. W tej formule dostępne będą nowości serialowe TVN. Pierwszą z nich jest "Królestwo kobiet". Odcinki serialu "Usta usta" również będzie można obejrzeć w pierwszej kolejności w Playerze. W serwisie dostępne są także wszystkie wcześniejsze sezony tego tytułu.

                            Przedpremierowo w Playerze pojawią się także odcinki kontynuacji "BrzydUli". W tym przypadku również fani mogą z łatwością odświeżyć sobie wydarzenia z pierwszej edycji, gdyż cały sezon dostępny jest do obejrzenia w serwisie.

                            Wcześniej niż w telewizji użytkownicy Playera zobaczą także epizody "Lego Masters" najnowszego game show stacji TVN oraz "Tacy sami". Z siedmiodniowym wyprzedzeniem serwis udostępni także odcinki najnowszego programu "Totalne remonty Szelągowskiej".

                            Siedem dni przed emisją na antenie Playera dostępne będą popularne formaty, które od lat gromadzą przed ekranami miliony widzów - między innymi "Kuchenne rewolucje", "36,6°C", "Kobieta na krańcu świata", "Ukryta prawda".

                            Jak jesień 2020 zapowiada się w TVN Style, TVN Turbo, HGTV, TVN24 , TVN24 BIS i Eurosporcie? Czytaj więcej na tvn24.pl.

                            Prezentacja ramówki nie mogła się również obyć bez pokazania jesiennego spotu wizerunkowego TVN. Oto i on.

                            Reżyseria: Robert Krawczyk, creative director: Robert Przyszlak, scenariusz: Robert Krawczyk, Olga Rutkowiak, zdjęcia: Mateusz Skalski, II reżyser: Kuba Kędzierski, Jacek Kozłowski, scenografia: Jofa, kostiumograf: Małgorzata Bednarek-Chumakou, światło: Maciej „Garry” Garwoliński, kierownik produkcji: Ewa Pszczołowska, montaż: Robert Krawczyk, muzyka: Tiggs Da Author „Run”, konsultacja muzyczna: Sirens, korekcja barwna: Ajith Krishnamoorthy Nair, online: Łukasz Zyskowski, producent: Magdalena Pazio, produkcja: Dział Autopromocji TVN.

                            Zobacz także:

                            Ola Żebrowska krytykuje modę na szybką utratę kilogramów po ciąży. "Wyrzuć te za ciasne jeansy, daj sobie czas"

                            Kinga Rusin i jej 15 lat w Dzień Dobry TVN. Przypominamy reportaże zrealizowane przez dziennikarkę

                            Zofia Zborowska na temat pytań dotyczących powiększenia rodziny: "Może nie chcę mieć dzieci? Może nie mogę?"

                            Autor: Wioleta Pyśkiewicz

                            Reporter: Michał Malinowski

                            podziel się:

                            Pozostałe wiadomości

                            Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                            Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                            Gnębienie i brak tolerancji - rzeczywistość polskich szkół? "Trzeba działać"

                            Gnębienie i brak tolerancji - rzeczywistość polskich szkół? "Trzeba działać"

                            W tym szpitalu przeprowadza się pionierskie operacje serca. "To jest rewolucja"

                            W tym szpitalu przeprowadza się pionierskie operacje serca. "To jest rewolucja"

                            Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"
                            Materiał promocyjny

                            Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"

                            Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

                            Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

                            Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

                            Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

                            Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?
                            Materiał promocyjny

                            Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?

                            Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

                            Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

                            Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

                            Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

                            Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy
                            Materiał promocyjny

                            Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy

                            "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień
                            Materiał promocyjny

                            "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień

                            Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                            Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                            Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                            Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                            Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                            Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                            Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                            Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                            Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                            Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                            Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                            Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                            Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                            Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                            Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                            Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                            "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                            "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                            Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                            Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                            "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                            "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                            Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                            Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                            Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                            Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                            Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                            Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                            Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                            Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                            Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                            Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                            E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
                            Materiał promocyjny

                            E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

                            Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                            Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                            Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                            Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                            Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                            Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                            In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                            In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                            Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                            Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                            Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                            Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                            Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                            Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                            #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                            #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                            Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego

                            Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego