Czy 2021 będzie lepszy od minionego roku? Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "Przeraża mnie to co widzę w swoich wizjach"

Rok 2020 już za nami. Wielu odetchnęło z ulgą, ponieważ minione miesiące na zawsze zapiszą się w historii jako pełen obostrzeń i ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Ale czy w 2021 roku możemy liczyć na nieco więcej optymizmu? Naszymi gośćmi byli: Anna Grzywaczewska-Ciuciura, astrolog Merkurja, Krzysztof Jackowski, jasnowidz oraz Sylwester Chordecki, numerolog.

Jaki będzie 2021 rok - przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Czego możemy spodziewać się w 2021? Czy nasze życie ulegnie zmianie, a problemy związane z pandemią zostaną złagodzone, a może wręcz odwrotnie, czeka nas klęska? O tym rozmawialiśmy, ze specjalistami od przepowiadania przyszłości. Zgodnie z wizją Krzysztofa Jackowskiego nadchodzące miesiące nie będą dla nas pozytywne. Jasnowidz przyznał, że jego wizje przerażają go i napawają pesymizmem.

To nie będzie dobry rok. Przeraża mnie to, co mi się kojarzyło od paru lat w moich wizjach. Tłumaczyłem w ubiegłym roku, że już rok 2019 będzie ostatnim w miarę normalnym rokiem na świecie. Od 2014 roku jest film, gdzie powiedziałem, że krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać. Mamy dziwny czas i uważam, że jest to początek czegoś, co można nazwać wojną

- powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Układ planet w 2021 roku

Nieco bardziej optymistyczne wieści zdradziła nam Merkurja. Astrolożka przyznała, że w przyszłym roku układy planet w Wodniku zmotywują nas do zmian. Będziemy bardzo silnie odreagowywać restrykcje roku 2020, który był czwórką. Ponadto 12 lutego wraz z Nowym Rokiem Chińskim pandemia zacznie się sukcesywnie odsuwać i wygasać. Tak, jak przyniósł nam ją rok Szczura, tak wraz z nim odejdzie. Branża turystyczna odżyje, społeczeństwo zacznie masowo wyjeżdżać, szaleć, rzucać wszystko. Będzie to rok ogromnego szaleństwa, obfitości, wybuchu adrenaliny i zbytniego rozpasania obyczajów.
- Teraz będziemy wchodzić w piątkę, Jowisz i Saturn znajdują się w znaku Wodnika, znaku umiłowania wolności. O tę wolność będziemy walczyć w roku 2021. Gospodarka nie będzie w złym stanie ze względu na innowacyjność – powiedziała.
Ponadto Merkurja zwróciła uwagę na sprawy miłosne w 2021 roku. Jak przyznała, będzie to czas nowych związków i relacji.
- Słowem roku może zostać poliamoria. Jest to coś, co grozi związkom tradycyjnym. Po tych ograniczeniach każdy będzie chciał być oryginalny, odreagowanie będzie mocne, każdy będzie chciał poszaleć, zaryzykować, zrobić coś, czego do tej pory nie robił – powiedziała Merkurja.
Co na temat roku piątki powiedział nam numerolog? Sylwester Chordecki zdradził, że sama piątka będzie nieco szalona. Nie należy się jej jednak bać, bo po każdym kryzysie przychodzą nowe wynalazki oraz możliwości. W numerologii duże znaczenie odgrywać będzie także nasza data urodzenia. Osoby, które w dowodzie mają jedynki, czyli urodziły się na przykład 1, 11, czy 19 mogą spodziewać się dużych życiowych zmian, dwójki natomiast poczują wolność i ulgę.
- Ta piątka będzie reagować z innymi wibracjami. Przy jedynce w domu piątym tam, gdzie coś się posypało, będzie budowane coś innego. Te osoby będą mogły znaleźć nową pracę, nowe miejsce na ziemi. Dla dwójek będzie nieco więcej uwolnienia - wytłumaczył Sylwester.
Przepowiednie astrolog Merkurji na 2021 rok. Jakie zagrożenia czekają nas w nowym roku?
  • zwiększona liczba rozstań i rozwodów;
  • odreagowanie czasu zamknięcia, bardzo ciężko będzie stały związek założyć w tym roku;
  • większa ilość związków typu toksycznego, bez żadnych zasad, raniącego inne osoby;
  • zbyt silne odreagowanie czasu pandemii i restrykcji;
  • oryginalność, która będzie przekraczać granice wolności innych;
  • rewolucja dla samej rewolucji
  • burzenie struktur bez sensu
  • fanatyzm
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości