Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie – styl amerykański z elementami glamour

Aranżacje wnętrz

W kolejnej odsłonie cyklu „Odpicowane mieszkanie” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Gdańsk, gdzie mieszka Bogna Patyńska z rodziną. Zobaczcie to efektowne wnętrze!

Odpicowane wnętrze

Bogna Patyńska mieszka wraz z rodziną w nowym apartamentowcu, który został wybudowany pośród starych kamienic w Gdańsku. Mieszkanie ma 90 metrów kwadratowych.

Wnętrze jest urządzone nowocześnie, w stylu amerykańskim z elementami glamouru.

Inspirowałam się stylem amerykańskim, ale nie tylko. Staram się wziąć z różnych stylów coś dla siebie. Kolory są rzeczywiście amerykańskie, ale np. kredens, który stoi w salonie był w katalogu określony jako prowansalski.

- zdradziła Bogna.

>>>#OdpicowaneMieszkanie. Dołącz do naszej grupy, komentuj z hashtagiem<<<

Właścicielka przyznała, że lubi błyskotki, stąd we wnętrzu znajdziemy elementy charakterystyczne dla stylu glamour. We wnętrzu znajdziemy miękkie sofy, dużo luster, które odbijają światło, dzięki czemu mieszkanie jest optycznie większe. Naszą uwagę przykuwają eleganckie sztukaterie. Jeżeli chodzi o kolory Bogna postawiła na białe meble i szare dodatki.

Miałam do zrealizowania takie trzy wnętrzarskie marzenia. To są: podłoga w jodełkę francuską, sztukaterie na ścianach i drewniane żaluzje.

-zaznaczyła właścicielka.

Zobacz też:

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości