Aranżacje wnętrz

Na planie nowego programu Doroty Szelągowskiej. "Łzy się mieszają z pyłem remontowym"

Aranżacje wnętrz

Dorota Szelągowska wraca z nowym programem. Tym razem ze swoją ekipą przeprowadzi metamorfozę całego lokum i to w ramach niespodzianki. Nasza reporterka Agata Zjawińska postanowiła odwiedzić centrum dowodzenia "Totalnych Remontów Szelągowskiej". Sprawdziła, co dzieje się na planie show.

"Totalne Remonty Szelągowskiej"

"Totalne Remonty Szelągowskiej" to program, jakiego jeszcze nie było. Bohaterowie nowego show są zgłaszani przez swoich bliskich w tajemnicy, a o wymarzonym remoncie dowiadują się dopiero na początku odcinka.

Ten projekt ma na celu docenienie wszystkich wspaniałych ludzi, którzy bezinteresownie pomagają innym.

Wszystko idzie zgodnie z planem, jest cudownie, jest fantastycznie. Ale jeżeli masz tak naprawdę cztery ekipy pracujące naraz, to naprawdę nie może nie iść dobrze

– zdradziła Dorota Szelągowska.

Idea przygotowywanego projektu jest zupełnie inna, niż dotychczasowe programy Doroty. Jak przyznała dziennikarka, nie spodziewała się aż tylu emocji i wzruszeń.

Szukamy społeczników, szukamy nauczycieli, strażaków, ale też ludzi, którzy po prostu zrobili coś dobrego dla swoich znajomych, sąsiadów i oni się nie spodziewają remontu. Ja nagle z zaskoczenia wychodzę i mówię: "Cześć, jestem Dorota. Czy chcesz mieć remont?", a tak właściwie nie: "Czy chcesz mieć remont?", ale: "Będziesz miał remont!" i ten remont zaczyna się kilka godzin później

– wyjaśniła Szelągowska.

To jest wyzwanie dla wszystkich, nawet dla sąsiadów

– dodała w rozmowie z Dzień Dobry Wakacje.

Dorota Szelągowska - pierwsze łzy na planie

Ekipa Doroty ma już za sobą pierwsze remonty. Na planie programu nie brakuje łez radości.

Łzy się w tym programie po prostu mieszają z pyłem remontowym. Taka jest prawda. Cudowne jest to, że tutaj się wylewa dobro. Ja mam takie poczucie wchodząc na plan, że płynę na takiej fali dobra, które powraca i to jest piękne. Dzięki nam to dobro wraca do ludzi, którzy kiedyś wydali je w przestrzeń

– przyznała prowadząca.

Ja się wzruszam, moja ekipa się wzrusza, co dopiero uczestnicy i ich bliscy

"Totalne Remonty Szelągowskiej" - castingi trwają

Szukamy osób z całej Polski, które zasługują na nowy start. Znasz kogoś, kto na co dzień robi nadzwyczajne rzeczy i pomaga innym? A może jest obecnie w trudnej sytuacji życiowej i nie ma czasu albo środków na remont? Do programu można zgłosić każdego - członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Wystarczy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Takim zgłoszeniem możesz odmienić życie bliskiej ci osoby.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji znajduje się na stronie tvn.pl.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Dorota Szelągowska zaprasza do nowego programu: "To dla ludzi, którzy zawsze myśleli o innych"

Odwiedzamy Dorotę Szelągowską na planie nowego programu. "Pokazujemy, że dobro wraca"

Naturalna Dorota Szelągowska cieszy się chwilą odpoczynku. Fani: "Jak nastolatka"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości