Gwiazdy

Zosia Zborowska zaręczyła się! Pokazała pierścionek 

Gwiazdy

Zosia Zborowska zaręczyła się! Pokazała pierścionek 

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się! Aktorka pokazała piękny pierścionek zaręczynowy na Instagramie. Kiedy aktorka i sportowiec powiedzą sobie tak?

"Zablokowana 4 life" - napisała Zosia Zborowska na swoim profilu na Instagramie, nawiązując dowcipnie do sportowej kariery swojego ukochanego, siatkarza Andrzeja Wrony.

W dalszej części wpisu uznała Andrzeja Wronę  za „najlepszego blokującego PlusLigi 2018/2019”. W ten zabawny i nieoczywisty sposób ogłosiła, że przyjęła oświadczyny swojego partnera. Na palcu roześmianej aktorki lśni imponujący pierścień.

W komentarzach pod wpisem posypały się gratulacje.

Przywracacie nadzieję, że po burzy i przebojach związkowych zawsze wychodzi słońce i można być szczęśliwym w kolejnym i kolejnym związku! Gratuluję max.

- napisała blogerka Iwi Malinowska.

Wpisów z gratulacjami przybywa z każdą chwilą. Fani uważają Zosię Zborowską i Andrzeja Wronę za jedną z najbardziej pozytywnych i prawdziwych par polskiego show-biznesu i od początku życzą im wszystkiego najlepszego.

Młodej parze gratulujemy serdecznie i czekamy na dalsze radosne nowiny!

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Swój związek ujawnili we wrześniu zeszłego roku. Aktorka pojawiła się z Andrzejem na ślubie jego znajomej. Choć wtedy nie funkcjonowali w mediach jako para, to internauci od razu wyhaczyli, że coś jest na rzeczy.

Dopiero trzy miesiące później, w Wigilię 2018 roku, Zosia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym potwierdziła krążące od pewnego czasu plotki. Fani w komentarzach nie szczędzili parze gratulacji i ciepłych słów. Od tego czasu para regularnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. 

Czytaj także:

Co sądzisz o tym artykule?
88
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0