Newsy

Zakopane. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, uczestniczka kolonii

Zakopane

aeduard/Getty Images

Newsy

Zakopane. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, uczestniczka kolonii

Zakopane

aeduard/Getty Images

Dziś rano w Zakopanem, w jednym z tamtejszych pensjonatów, stwierdzono zgon uczestniczki kolonii – 12 – letniej dziewczynki. Ciało nastolatki znalazły jej koleżanki.

Nie żyje 12-letnia uczestniczka kolonii

Dziś rano uczestniczki kolonii w Zakopanem znalazły swoją koleżankę, która nie dawała żadnych oznak życia. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził niestety zgon. Do Zakopanego zostali wezwani rodzice nieżyjącej 12-letniej dziewczynki, zaś lokalna Policja i Prokuratura wyjaśnia przyczyny śmierci dziecka.


Otrzymaliśmy zgłoszenie o zgonie 12-letniej dziewczynki, uczestniczki kolonii, która przyjechała do Zakopanego z Lublina. Grupa dotarła do Zakopanego w niedzielę po południu, rano koleżanki z pokoju odkryły, że 12-latka nie daje oznak życia i wezwali pomoc. Dziewczynka była uczestniczką zorganizowanej kolonii wakacyjnej

– relacjonowała PAP rzeczniczka zakopiańskiej policji Agnieszka Szopińska.

Śmierć w pensjonacie w Zakopanem

W poniedziałek rano w jednym z pensjonatów na zakopiańskiej Harendzie uczestniczki wakacyjnej dziecięcej kolonii z Lublina odkryły, że jedna z ich koleżanek nie daje oznak życia. Lekarz stwierdził, że 12-latka nie żyje.

Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratury. W drodze do Zakopanego są rodzice dziewczynki. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że nic nie wskazuje na to, żeby ktoś się przyczynił do zgonu 12-latki.

"Być może były to jakieś względy zdrowotne, ale wszystko będzie wyjaśnione w toku śledztwa. Na pewno podczas przesłuchania rodziców będziemy chcieli ustalić, czy dziewczynka cierpiała na jakąś chorobę, czy przyjmowała leki, czy uskarżała się wcześniej na jakieś dolegliwości.

Źródło: (PAP)

Zobacz też:

Zobacz film: Tajemnicza śmierć Polaka w Meksyku. Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
87
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
23.08.2019
demokrata
kiedyś za tzw.nieludzkiej komuny w każdej szkole byl albo lekarz lub tzw. higienista i dentysta którzy monitorowali stan zdrowia dzieci wyłapywano również patologie i dzieci niepotrafiące dostosować się do właściwego zachowania łamiące dyscyplinę lub pernamentnie lekceważące naukę były przenoszone do szkół specjalnym i tym samym ukracano demoralizace pozostałych a nauczyciel był wtedy autorytetem
23.07.2019
Kika
OMG biedna współczucia dla rodziców 😧