Newsy

Zaginęły dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Poszukiwania na jeziorze w okolicach Krzyni zakończone

Policja nad jeziorem

x-news

Newsy

Zaginęły dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Poszukiwania na jeziorze w okolicach Krzyni zakończone

Policja nad jeziorem

x-news

W sobotę późnym popołudniem kobieta i mężczyzna z dwojgiem dzieci wypłynęli na jezioro Krzynia wypożyczoną łódką. Sprzęt nie został zwrócony, a dozorca ośrodka zawiadomił policję. Służby rozpoczęły poszukiwania zaginionych. 

Poszukiwania czterech osób na jeziorze Krzynia

Jak wynika z ustaleń słupskiej policji, w sobotę późnym popołudniem kobieta i mężczyzna z dwojgiem dzieci z ośrodka wypoczynkowego wypożyczyli łódkę i wypłynęli na jezioro Krzynia (woj. pomorskie). Gdy po dwóch godzinach nie zwrócili sprzętu, około godz. 21 dozorca ośrodka zawiadomił policję. W wyniku prowadzonych poszukiwań odnaleziono dryfującą łódkę.

Sierż. szt. Monika Sadurska zwróciła uwagę na informacje od świadków sobotniej akcji poszukiwawczej. Mieli przekazać, że odnaleziona łódka była sucha, nie miała doczepionej liny cumowniczej, a w pobliżu jeziora były ślady po ognisku.

Kto wypożyczył łódkę?

Poszukiwania wznowiono w niedzielę około godz. 11:30. Nie można było wykluczyć zatonięciaPo około godzinie niedzielne poszukiwania zostały zakończone. - Na terenie sąsiedniego ośrodka, przy drodze, znaleźliśmy wiosła, dwa dziecięce kapoki, także nic nie wskazuje na to, że stało się coś złego – powiedziała sierż. szt. Sadurska.

Dodała, że policja nadal nie zna danych personalnych osób, które wypożyczały sprzęt wodny. Pracownik ośrodka ich nie zanotował, a nikt nie zgłosił ich zaginięcia.

- Apelujemy do tych osób, by się zgłosiły, byśmy mieli potwierdzenie, że nic złego im się nie stało – powiedziała sierż. szt. Sadurska.

Kontakt ze słupską policją jest możliwy pod numerem telefonu 47 742 05 45 lub alarmowym 112. 

Zobacz wideo: Ciężarna chora na COVID-19 potrzebowała pilnej pomocy. Wojskowy helikopter przetransportował ją do szpitala w Lublinie

Zobacz też:

Sandra Kubicka o swojej chorobie: "Moje ciało myśli, że jest mężczyzną i tak się zachowuje"

Brad Pitt sam nagrał większość ryzykownych scen do swojego nowego filmu. "To urodzony atleta"

Maciej Stuhr wrócił do hobby z dzieciństwa. "Postanowiłem zmierzyć się z największym możliwym wyzwaniem"

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
46
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0