Gorące tematy

Za kulisami wyborów Miss Polonia. Kiedy odbędzie się finał konkursu?

Gorące tematy

Za kulisami wyborów Miss Polonia. Kiedy odbędzie się finał konkursu?

Przed nami 42. finał Miss Polonia. Niedługo wybierzemy najpiękniejszą Polkę roku 2020 - tak, nie pomyliliśmy się w latach. Ze względu na pandemię zeszłoroczna edycja musiała zostać przesunięta. Nareszcie jednak wiemy, kiedy dokładnie się odbędzie. Przygotowania w Teatrze Wielkim w Łodzi trwają. Która z uczestniczek otrzyma tytuł najpiękniejszej? 

Za kulisami wyborów Miss Polonia

W Teatrze Wielkim trwają próby. 19 Polek szykuje się do konkursu o tytuł najpiękniejszej. Zajrzenie za kulisy daje nam przedsmak dzisiejszego wydarzenia: 

- Odnośnie mojej sukienki, to chyba się nie wstrzeliłam, jak tak patrzę na dziewczyny - komentuje Katarzyna Jaroszyńska, zachwycona wieczorowymi kreacjami dziewczyn. 

Obecne na scenie Polki będą konkurować o tytuł Miss Polonia 2020. Opóźnienie w organizacji plebiscytu jest pokłosiem trwającej wciąż pandemii. Jak będzie więc przygotowana  gala, by uczestniczki nie musiały obawiać się o swoje bezpieczeństwo? Na próbie widzimy je w maskach, jak jednak wybrać "tę najpiękniejszą", jeśli nie można podziwiać pięknych twarzy kobiet?

- Na finale dziewczyny nie będą miały maseczek. Jeszcze przed rozpoczęciem całego zgrupowania uczestniczki miały wykonywane testy na COVID-19 - wyjaśnia Karolina Bielawska, która cały czas jest urzędującą Miss Polonią - Były więc bezpieczne cały czas, a na finale będziemy mogli zobaczyć ich piękne twarze. 

Wydarzenie będzie transmitowane w Internecie.  

Jak swoją kadencję wspomina Karolina Bielawska? 

Kadencja Karoliny była zdecydowanie inna od tej, jaką pełniły jej poprzedniczki. Z oczywistych względów nie mogła brać udziału w wydarzeniach kulturalnych, udzielać się na wystąpieniach. 

- Uważam, że przez to ten rok był jeszcze bardziej wyjątkowy - tłumaczy - mogłam się sprawdzić w zupełnie innej roli. Skupiłam się na działalności charytatywnej. 

Co dokładnie robiła Miss Polonia i czy żałuje, że jej kadencja została "uszczuplona" o gale i inne wydarzenia? Tego dowiesz się z materiału wideo. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też: 

Dzień Kobiet - jak sprawić, by był wyjątkowy? Karolina Pisarek: "Na pewno kupię kwiaty najbliższym mi kobietom"

Jak poprawić odporność poprzez dietę? Radzi doktor Ewa Dąbrowska

"8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny". Najlepsze życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska
Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0