Styl Życia

Zorganizowane wyjazdy na narty – studenckie, rodzinne i dla singli.

Mężczyzna dzieckiem jeżdżą na nartach

Fot. Hero Images / Getty Images

Styl Życia

Zorganizowane wyjazdy na narty – studenckie, rodzinne i dla singli.

Mężczyzna dzieckiem jeżdżą na nartach

Fot. Hero Images / Getty Images

Zbliżają się ferie zimowe, a Ty nie masz planów? Ciekawym sposobem na spędzenie zimowego urlopu są zorganizowane wyjazdy na narty. Możesz znaleźć je w ofercie szkół narciarskich i biur podróży, które oferują m.in. grupowe wyjazdy na narty, wyjazdy na narty dla singli czy zimowiska dla całych rodzin.

Siedzisz ósmą godzinę przed biurkiem w pracy, za oknem nieśmiało prószy śnieg, a Ty marzysz tylko o tym, by natychmiast przenieść się na stok narciarski? Zajrzyj do internetu, a zdziwisz się jak bogatą ofertą wyjazdów narciarskich znajdziesz. Wyjazdy na narty z Poznania , Wrocławia czy z Krakowa – wyruszyć możesz z każdego miejsca w Polsce! Specjalne firmy organizują najlepsze wyjazdy na narty w różne zakątki świata, dla osób o różnym poziomie umiejętności, w różnym wieku czy stanie cywilnym. Dzięki temu możesz znaleźć zorganizowane wyjazdy na narty , odpowiednie dla Twojej osoby i dopasowane do Twoich preferencji. Gdzie pojedziesz tym razem?

Najlepsze wyjazdy na narty – jak rozpocząć poszukiwania?

Niecierpliwie czekasz na tegoroczne białe szaleństwo i nie możesz już doczekać się chwili, gdy postawisz stopy na ulubionym stoku narciarskim? Czas na wypad na narty ze znajomymi, rodziną lub grupą zorganizowaną. Pierwszym krokiem do znalezienia takiej wyprawy jest określenie miejsca wyjazdu (czyli startu wycieczki). Zazwyczaj grupy wycieczkowe ruszają z większych miast, dlatego znajdź biuro podróży lub szkołę narciarską z siedzibą w najbliżej położonym twojego miejsca zamieszkania dużym mieście. Przykładowo wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło “ wyjazdy na narty z Krakowa ” lub “ wyjazdy na narty z Wrocławia ”. Wówczas wyświetli Ci się lista różnorodnych wypraw narciarskich organizowanych w twojej okolicy. Następnie określ miejsce docelowe. Interesują Cię głównie tanie wyjazdy na narty ? Wybierz te organizowane w granicach Polski. A może chcesz pośmigać po alpejskich stokach i z chęcią wybierzesz się np. do Włoch? Decyzja należy do Ciebie!

Zobacz film:Narty czy snowboard? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zimowe wyjazdy na narty – czym się kierować przy wyborze?

Przed wyborem zorganizowanego wyjazdu na narty zastanów się na czym najbardziej Ci zależy i co sprawi, że będziesz czuł się swobodnie. Jeśli na ferie chcesz jechać z małżonkiem i dziećmi najlepszą dla Was opcją będą rodzinne wyjazdy na narty , organizowane przez większość biur podróży. Zazwyczaj na tego typu wyjeździe, oprócz jazdy na nartach, przewidzianych jest wiele atrakcji dla całych rodzin lub dedykowanych jedynie dzieciom lub rodzicom. Kochasz narciarstwo, ale nie bardzo masz z kim wybrać się na feriowy wypad? Znajdź wyjazdy na narty dla singli ! Spotkasz tam wielu ludzi, których łączy pasja do narciarstwa. A kto wie… być może wśród nich znajdzie się ktoś, kto sprawi, że przestaniesz być singlem… Jeśli interesują Cię głównie promocyjne wyjazdy na narty i wciąż posiadasz status studenta, powinny zainteresować Cię wypady organizowane z myślą o osobach uczących się. Studenckie wyjazdy na narty często dostępne są w niskich cenach, a jechać mogą jedynie osoby posiadające ważną legitymację studencką. Zrzesza to grupę młodych ludzi, często chętną nie tylko do całodziennej jazdy, ale i całonocnej imprezy.

Wyjazdy na narty, Włochy – najlepsze wyjazdy na narty

Najczęstszym zagranicznym kierunkiem obieranym przez polskich narciarzy są Włochy. Choć kraj ten kojarzy się głównie z pięknymi plażami, słoneczną Toskanią i historycznym Rzymem – skradł serca również miłośnikom białego szaleństwa. Wyjazdy na narty do Włoch znajdziemy prawie w każdej ofercie proponowanej przez większość biur podróży. Co decyduje o tak wielkiej popularności Włoch? Znajdziemy tam najpiękniejsze alpejskie widoki, idealnie przygotowane trasy i najnowocześniejsze wyciągi narciarskie. Uroku dodają romantyczne górskie miasteczka, wspaniała kuchnia i imprezowy styl życia Włochów. Co więcej ceny, które zastaniemy we włoskich kurortach, nie zwalają z nóg, tak jak chociażby te w Szwajcarii czy Francji. Grupowe wyjazdy na narty do Włoch to dobry pomysł dla każdego, kto marzy o kilometrowych trasach w pięknych okolicznościach przyrody oraz odpoczynku w zupełnie innym miejscu niż polskie góry.

Jednodniowe wyjazdy na narty – niedalekie wypady narciarskie

Najtańsze wyjazdy na narty to oczywiście te organizowane na jeden lub dwa dni. Jeśli nie posiadasz urlopu do wykorzystania, a masz ochotę na grupowy wypad na narty, znajdź organizowane w twojej okolicy jednodniowe wyjazdy na narty . Zazwyczaj grupa spotyka się w umówionym miejscu już z samego rana, następnie udaje się w pobliskie góry czy kurorty narciarskie. Cena często zawiera również posiłek w ciągu dnia lub dodatkowe atrakcje.

Dzięki zorganizowanej wycieczce nie musisz martwić się transportem czy kupnem karnetu, a dodatkowo poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Takie weekendowe wyjazdy to również idealna alternatywa na aktywne spędzenie czasu. Zamiast siłowni czy basenu można wybrać krótki wyjazd na narty.

Co sądzisz o tym artykule?
81
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0