Gwiazdy

Wieniawa skomentowała swój związek z Baronem: "Miłość mi służy!"

Gwiazdy

Wieniawa skomentowała swój związek z Baronem: "Miłość mi służy!"

Mamy nową parę w show-biznesie! Julia Wieniawa i Aleksander "Baron" Milwiw są w sobie zakochani. Plotki o tym, że młoda aktorka i muzyk mają się ku sobie, krążyły w mediach już od kilku tygodni. Teraz Julia Wieniawa zabrała głos ws. jej nowego związku w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Julia Wieniawa pod koniec zeszłego roku rozstała się z Antkiem Królikowskim. Oficjalnym powodem był natłok zawodowych obowiązków obu aktorów.


>>> Zobacz też: To jest moje miasto! Agnieszka Kaczorowska o Warszawie.


Kilka tygodni temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że Julia ma już nowego chłopaka. Wieniawa zaczęła spotykać się z muzykiem Aleksandrem "Baronem" Milwiwem.

Wieniawa postanowiła jeszcze bardziej rozgrzać plotki o ich romansie i sama wrzuciła zdjęcie z Baronem na swój Instagram. Para jest razem w górach:

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale - podpisała to zdjęcie w żartobliwy sposób Julia.

Wieniawa teraz skomentowała jej związek z Baronem w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską:

Nie ukrywam, że miłość bardzo mi służy! - powiedziała Wieniawa.

Czy to prawda, że Julia Wieniawa wprowadziła się do Barona?

Bardzo nie lubię komentować prywatności, plotek, tak naprawdę spekulacji. Zdjęcia, na których widać, że wchodzę do mieszkania Barona, widziałam. Trochę się z nich śmiałam. My po prostu razem jechaliśmy na lotnisko. Byliśmy razem w górach, w Alpach - powiedziała Wieniawa.

Zobacz film: Plotki z życia gwiazd. Źródło: Dzień Dobry TVN

>>> Zobacz też: Marta Turska. Z „Top Model” na wiochę w mieście.


Plotki o związku Wieniawy i Barona

Przypomnijmy, że kilka dni temu Julia wrzuciła na swój Instagram zdjęcia z wakacji z Republiki Zielonego Przylądka. Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie i w tym samym miejscu oznaczył się również Baron.

Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów - zdradziła dodatkowo znajoma Barona i Wieniawy w rozmowie z Faktem.

>>> Zobacz też: Krzysztof Piątek zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu z Austrią. Piątkomania trwa!


Julię i Aleksandra dzieli aż 15 lat różnicy. Przypomnijmy, Wieniawa i Baron poznali się w ubiegłym roku. Aktorka wystąpiła wówczas w teledysku zespołu Afromental.


>>> Zobacz też: Emilia Clarke miała tętniaki mózgu. Prawie zginęła w czasie kręcenia "Gry o tron".

Co sądzisz o tym artykule?
9
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0