Styl Życia

Weź udział w "Wielkim gotowaniu" z gwiazdami TVN już w sobotę, 25 kwietnia

"Weź udział w Wielkim Gotowaniu, w sobotę 25.04"

Styl Życia

Weź udział w "Wielkim gotowaniu" z gwiazdami TVN już w sobotę, 25 kwietnia

"Weź udział w Wielkim Gotowaniu, w sobotę 25.04"

Najlepsi kucharze z całej Polski, gwiazdy TVN i widzowie będą gotować wspólnie w sobotę, 25 kwietnia. Spędź z nami ten czas i przygotuj się na wyjątkowe kulinarne doznania. Zobacz, jak dołączyć do akcji!

Wielkie gotowanie z TVN

W sobotę 25 kwietnia, o 11:30, czyli zaraz po zakończeniu programu Dzień Dobry TVN cała Polska zacznie wspólnie gotować. Wspólną zabawę rozpoczniemy ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga, a później przeniesiemy się do studia w Warszawie. Równolegle autorskie dania przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman. W trakcie „Wielkiego gotowania” połączymy się także z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach, a także z naszymi widzami! Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęły też między innymi Joanna Krupa, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska.

To będzie jedno wielkie gotowanie, jakiego nigdy nie było na świecie, nie tylko w Polsce

- mówi Michel Moran.

To ma być nasza narodowa terapia przez gotowanie

- dodaje Dorota Wellman. 

Zobacz, jak dołączyć do akcji!

Najlepsze jest to, że każdy może przyłączyć się do gwiazd TVN i pochwalić się kulinarnymi zdolnościami. Gotujcie wspólnie z nami i pokażcie nam swoje popisowe dania. Może będzie to Wasz ulubiony deser, a może tradycyjny obiad? Nie ma ograniczeń.

Widz pierwszy raz będzie bezpośrednim uczestnikiem programu gotowania na żywo

- tłumaczy Michel Moran.

Aby zgłosić się do akcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie. Żeby wziąć udział w wydarzeniu na żywo, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom i oczywiście składników potrzebnych do ugotowania Twojego ulubionego dania!

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
80
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
25.04.2020
Martynaq1rb
w studio jest taki mess że buzia cały czas mi się śmieje, BRAWO!!!!