Gwiazdy

Vanessa Aleksander na wielkanocnym zdjęciu z dzieciństwa. "Najsłodszy zajączek"

Vanessa Aleksander

Jakub Kamiński/East News

Gwiazdy

Vanessa Aleksander na wielkanocnym zdjęciu z dzieciństwa. "Najsłodszy zajączek"

Vanessa Aleksander

Jakub Kamiński/East News

Gwiazdy chętnie pokazują w mediach społecznościowych to, jak spędzają Wielkanoc. Vanessa Aleksander dla odmiany pokazała archiwalne zdjęcie z dzieciństwa. Kilkuletnia wówczas aktorka zapozowała w przebraniu zajączka.

Vanessa Aleksander na uroczym zdjęciu z dzieciństwa

Vanessa Aleksander wypłynęła na szerokie wody show biznesu dzięki głównej roli żeńskiej w obsypanym nagrodami filmie "Sala samobójców: Hejter". Niedawno mogliśmy oglądać ją też kontynuacji hitu "Listy do M.". Jak na gwiazdę przystało, młoda aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Przy okazji Wielkanocy na jej instagamowym profilu pojawiło się zdjęcie sprzed lat. 

Mała Vanessa była wtedy przebrana za zajączka. Korzystając z okazji, aktorka złożyła też wielkanocne życzenia swoim fanom. - Zajączek był? Jaj Wam życzę, jak to na jajcarę przystało. Smacznego - napisała.

Vanessa Aleksander jako wielkanocny zajączek

Archiwalne zdjęcie Vanessy Aleksander spodobało się jej fanom. W komentarzach nie brakuje miłych słów, życzeń i komplementów.

Najsłodszy zajączek.
Oba boki zerwane ze śmiechu.

- piszą internauci pod fotografią.

Zdolna aktorka, mimo młodego wieku, może już pochwalić się sporymi osiągnięciami w karierze. Choć najbardziej jej znana z filmu "Sala samobójców: Hejter", to wystąpiła również w wielu znanych serialach, w tym również produkcjach TVN, takich jak "Na noże" czy "Belle Epoque". Jej talent został także doceniony podczas 37. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, na którym otrzymała Nagrodę im. Jana Machulskiego "Bądź orłem, nie zniżaj lotów".

Zobacz wideo: Vanessa Aleksander w nowej komedii romantycznej

Zobacz też:

Magda Gessler pozuje z wnuczką na świątecznym zdjęciu. Fani są zachwyceni małą Neną

Liczba osób skierowanych na kwarantannę po przyjeździe do Polski wzrosła o 400 procent. Ruch graniczny zmaleje?

Karolina Gorczyca od roku nie kupuje chleba. "Wypracowałam metodę szybkiego pieczenia"

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0