Styl Życia

Transkomunikacja. Na czym polega metoda rejestrowania głosów zmarłych?

Styl Życia

Transkomunikacja. Na czym polega metoda rejestrowania głosów zmarłych?

Utrata bliskiej osoby często następuje w momencie, w którym wiele spraw nie zostało sfinalizowanych. Ci, którym zależy na doprowadzeniu ich do końca, uciekają się do różnych metod. Jedną z nich jest kontakt z zaświatami. W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN gościli: Mariusz Wierzchucki oraz Marek Szwedowski, który twierdzi, że jest jasnowidzem i medium. 

W wieku 14 lat pan Marek Szwedowski uległ wypadkowi, w wyniku którego zapadł w śmierć kliniczną. Gdy odzyskał przytomność odkrył w sobie zdolności, które, jak twierdzi, umożliwiają mu kontakt ze zmarłymi. Od kiedy pracuje jako medium zgłaszają się do niego osoby, których bliskie osoby zmarły lub zaginęły.

Telefon do duchów

Jak sam mówi, żeby porozumieć się ze zmarłymi nie potrzebuje jakichś szczególnych okoliczności. Do nawiązania kontaktu w zupełności wystarczy mu zdjęcie zmarłej osoby.

Bardzo trudno jest to wytłumaczyć. Kiedy ktoś daje mi zdjęcie, to ja po prostu słyszę to, co mam powiedzieć. Jakby wkładane mi były myśli – wyjawił Marek Szwedowski.

Od lat eksperymentuje również transkomunikacją – metodą, która jego zdaniem pozwala na rejestrowanie głosów zmarłych. Twierdzi, że dzięki technologii potrafi nawiązać kontakt z zaświatami za pomocą średnich lub krótkich fal radiowych.

Zdaniem pana Szwedowskiego praca medium to bardzo duży wysiłek energetyczny. Gdy połączy się z duchem, przekazuje klientowi wszystko, co słyszy. On sam weryfikuje uzyskane informacje. Pan Marek zaznacza jednak, że zdarza mu się popełniać błędy, jako że jasnowidz jest tylko człowiekiem i nie jest nieomylny.

Wobec ludzi odpowiadam za autentyczność i za to, żeby nikogo nie skrzywdzić - jakże wielką odpowiedzialność muszę wziąć za osobę, która straciła kogoś bliskiego! – wyznał w studiu.  

Zobacz też:

Adopcja to jak drugie narodziny dziecka. Jak wygląda procedura adopcyjna?

Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Kto został dziennikarzem dekady?

Stołówka najważniejsza w pracy. Czy jedzenie integruje pracowników?

Co sądzisz o tym artykule?
75
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
26.12.2019
Kiribomba
spotyka się dwóch jasnowidzów:
- Wiesz co?
- Wiem.