Gwiazdy

Quebonafide zdejmuje perukę i odsłania tatuaże. Tajemnica zmiany wizerunku ujawniona?

Gwiazdy

Quebonafide zdejmuje perukę i odsłania tatuaże. Tajemnica zmiany wizerunku ujawniona?

Quebonafide wrócił do starego wizerunku. Raper skończył z okularami i koszulką polo. Czy to prima aprilisowy żart? Wszystko wskazuje na to, że nie. To efekt dobrze zaplanowanych działań promocyjnych. Dziś premierę ma docelowy album artysty. 

Powrót Quebonafide

Quebonafide ponownie z tatuażami i bez okularów. To nie żart, 1 kwietnia artysta oficjalnie wrócił do znanego wszystkim wizerunku. Jak się okazuje, „Romantic Psycho” było tylko zajawką przed właściwym powrotem rapera. Dokładnie w prima aprilis w sieci pojawił się singiel „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, a wraz z nim ruszyła "docelowa" sprzedaż płyty. W internecie opublikowany został także nowy singiel „Romantic Psycho Japan Edition”, który ma nieco inną okładkę.

Dziś premierę ma mój docelowy album, w którego realizację włożyłem wiele pracy i serca. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za ostatnie dwa miesiące

 – komentuje Quebonafide.

Nowy singiel „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” pojawił się w sieci wraz z zaskakującym klipem. Tam artysta oficjalnie zdejmuje perukę i odsłania swoje tatuaże.  W połowie teledysku znajduje się także scena, w której Quebonafide rozmawia z Januszem Chabiorem odgrywającym rolę gospodarza talk-show. 

Na końcu teledysku raper podzielił się z fanami informacją, na co przeznaczy olbrzymie honorarium, jakie niedawno otrzymał od jednej z firm, z którą podjął współpracę. Cała suma pieniędzy wynosząca milion złotych powędruje na:

  • zakup instrumentów muzycznych dla dzieci i młodzieży z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie,
  • nowe boksy dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie,
  • zakup aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków na potrzeby Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie,
  • remont i wyposażenie siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie zajmującego się opieką nad dziećmi pochodzącymi z rodzin dotkniętych ubóstwem, niewydolnością wychowawczą rodziców oraz problemami alkoholowymi. 

Pozostałe środki wesprą ogólnopolskie działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. 

Nowa płyta, nowy wizerunek

Quebonafide, czyli Kuba Grabowski to artysta, który od początku kojarzony był z licznymi tatuażami i niecodziennymi fryzurami. Gdy podczas jednego z koncertów z Taco Hemingwayem pojawił się w okularach i koszulce polo, wzbudził wiele kontrowersji. Kuba nowym wizerunkiem chwalił się także na kanapach naszego programu. Jak się okazuje, był to efekt zaplanowanych działań.

Quebonafide 27 marca wypuścił album Romantic Psycho, który zawierał numery: JESIEŃ, PRZYTOBIE, ROMANTIC PSYCHO oraz kawałki sprzed lat. Pierwszego dnia kwietnia w sieci ukazał się nowy singiel „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, który jest zapowiedzią docelowego albumu. Wszyscy, którzy nabyli płytę „Romantic Psycho” w preorderze, na dniach otrzymają wysyłkę z „edycją japońską”.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0