Gwiazdy

Sidney Polak zakochany! Kim jest jego partnerka?

Gwiazdy

Sidney Polak zakochany! Kim jest jego partnerka?

Sidney Polak jest perkusistą grupy T.Love. Od kilku lat nagrywa też solowe albumu. Jakiś czas temu w życiu prywatnym artysty zaszły duże zmiany. Sidney znów jest zakochany. Kim jest jego nowa partnerka? I czy wspiera muzyka w jego karierze?

  • Sidney Polak w zespole T.Love
  • Sidney Polak i Muniek Staszczyk. Szorstka przyjaźń na dobre i na złe
  • Solowa kariera Polaka
  • Jak managerka korporacji zmieniła życie artysty?

Sidney Polak w zespole T.Love

Sidney Polak, a właściwie Jarosław Polak trafił do zespołu T.Love w 1990 roku, kiedy miał 18 lat i był uczniem trzeciej klasy w liceum. Rok później pisał maturę. Sidney ukończył również studia z tytułem magistra, choć jak sam o sobie mówi, był wiecznym studentem. Ksywę Sidney wymyślił  Muniek podczas jednego z koncertów. Określenie przylgnęło do Polaka na dobre. Dziś muzyk funkcjonuje publicznie pod takim właśnie pseudonimem artystycznym.

Polak i Staszczyk. Szorstka przyjaźń na dobre i na złe

Szczawik był straszny pamiętam. Bywałem jego tatą, starszym bratem. Jakoś to musiało funkcjonować. Jest z niego dobry perkusista. Na pewno w punkt trafiony. Kolega też dobry, choć kapryśny, czasami bardzo. To był taki wieloletni sparing partner w różnych sprawach. W jednej to się nawet pobiliśmy! Sidney sorry. T.Love nigdy nie był zespołem grzecznym. Tam się dużo działo. On się świetnie sprawdzał w tej roli.

-zdradził Zygmunt Staczyk, wokalista i lider zespołu T.love

Prezydentem naszej demokracji był zawsze Muniek. To on był właścicielem tego zespołu od początku do końca. To jest jego zespół. Z jednej strony wychował mnie T. Love, a z drugiej strony to w ja w 1/5 ukształtowałem ten zespół swoją osobowością. Jak to się mówi perkusista jest sercem zespołu. Podpisuję się pod tym absolutnie. Ten punk rock, który się narodził był też źródłem mojej energii.

-dodał Sidney.

>>> Zobacz też: Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą! To jest prawdziwa miłość!

Solowa kariera Polaka

W pewnym momencie Sidney zdecydował się również na solową karierę. W T. Love grał równolegle.

Wiele osób mi wtedy mówiło, że powinienem odejść z zespołu, ale T.Love dla mnie bardzo dużo znaczy. Muniek mnie wziął do swojej kapeli, uwierzył we mnie. Pomyślałem sobie, że od Rolling Stonesów się nie odchodzi.

- przyznał muzyk.

>>> Zobacz też: L.U.C i Justyna w podróży kamperem po USA – mecz NBA i wizyta w Universal Studios.

Jak managerka w korporacji zmieniła życie artysty?

W 2015 roku Sidney rozstał się ze swoją żoną. Jak sam przyznał, rozpoczął się w jego życiu okres poszukiwania. W marcu 2016 roku w życiu Sidneya pojawiła się Paulina.

Musiałem się o nią trochę postarać, pozabierać w różne fajne miejsca i nawinąć bajerę. Teraz jestem szczęśliwy.

-zdradził Sidney

Byłam z zupełnie innego świata. Wydawało mi się, że kompletnie nie będziemy mieli wspólnych tematów i nie będziemy mieli o czym rozmawiać. Funkcjonowało we mnie stereotypowe myślenie na temat rockowego życia. Musze przyznać, że mnie oczarował, dawno nie spotkałam takiego mądrego faceta.

- przyznała Paulina Szendal.

>>> Zobacz też: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz. Para z "Top Model" zamieszkała razem!

Para zamieszkała najpierw w mieszkaniu Pauliny. Następnie zamieszkali we wspólnym domu.

Paulina nie jest związana z branżą muzyczną, ma swoją niezależną karierę. Jest menagerką w korporacji. Pomimo tego wspiera Sidneya w jego zawodowych wyborach. Jest tez pierwszym recenzentem jego twórczości. Co więcej, Szendal inspiruje Polaka.

Jestem absolutnym laikiem. Nie mam nic wspólnego z muzyką zawodowo, ani nie byłam kształcona muzycznie, mogę co jedynie mówić o swoich odczuciach.

Sidney nie ukrywa, że bardzo liczy się z opinią swojej partnerki.

Zanim Paulina wychodzi rano do pracy, proszę ją, żeby posłuchała nowego tekstu, nowej piosenki. Dostawałem bardzo cenny feedback.

- zdradził w rozmowie Sidney.

>>> Zobacz też: "Odwróceni: Ojcowie i córki" - Serialowa Lidka szczerze o swoim ojcu, legendarnym Sikorze.


Zobacz film: Jak menedżerka w korporacji zmieniła życie artysty? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
91
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0