Gwiazdy

Shannen Doherty walczy z poważną chorobą. Jason Priestley: "To prawdziwa wojowniczka"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Shannen Doherty walczy z poważną chorobą. Jason Priestley: "To prawdziwa wojowniczka"

Dzień Dobry TVN

Aktorka znana z roli Brendy w "Beverly Hills 90210" od lutego zmaga się z nawrotem raka piersi. Jej przyjaciel z planu kultowego serialu, Jason Priestley, opowiedział w jakim stanie jest teraz.

Shannen Doherty walczy z rakiem

Shannen Doherty to amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Największą popularność przyniosła jej rola Brendy Walsh w serialu telewizyjnym "Beverly Hills 90210". W 2015 roku wykryto u niej nowotwór piersi. W swoich mediach społecznościowych dzieliła się informacjami o postępach w walce z chorobą. Aktorka poddała się zabiegowi usunięcia piersi. W 2017 roku Shannen podzieliła się ze światem cudowną informacją - wygrała walkę z rakiem. Niestety, w lutym tego roku choroba wróciła. Jason Priestley, jej przyjaciel z serialu "Beverly Hills 90210" jest z nią w stałym kontakcie.

Odzywam się do Shannen co kilka miesięcy, żeby sprawdzić co u niej. To prawdziwa wojowniczka. Zawsze taka była i wiem, że będzie walczyć, dopóki starczy jej sił. Kiedy rozmawiałem z nią ostatnio wiem, że była w dobrym nastroju

- powiedział.


Choroba Shannen Doherty

Shannen Doherty zdecydowała się ujawnić informację o stanie swojego zdrowia, ponieważ rozpoczęła walkę sądową z firmą ubezpieczeniową, którą pozwała po pożarze swojego domu w Kalifornii. Aktorka wiedziała, że w związku z procesem, dokumenty o jej stanie zdrowia, zostaną ujawnione. Chciała uniknąć rozpowszechniania niesprawdzonych informacji.

Wolałam, żeby ludzie dowiedzieli się o tym ode mnie

- podkreślała aktorka.

Shannen wielokrotnie wypowiada się na temat konieczności wykonywania badań, ponieważ bardzo ważne jest to, aby wykryć chorobę tak wcześnie, jak to możliwe. W programie "Good Morning America" podkreśliła, że życie osób zmagających się z chorobą, nie kończy się w momencie usłyszenia diagnozy.

Zobacz też:

Szczere wyznanie Kasi Smutniak. Piękna aktorka opowiedziała o swoich zaskakujących kompleksach

Rafał Collins o pracy z Tomkiem Komendą. "Jest bardzo ambitny, bardzo mu zależy"

Po długiej przerwie legendarny Hurts wraca z nową płytą. "Możemy wciąż tworzyć w naszych sypialniach"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
48
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0