Gwiazdy

Sebastian Fabijański odchodzi z Instagrama. "Dzięki, że byliście"

Sebastian Fabijański

Piotr Blawicki/East News

Gwiazdy

Sebastian Fabijański odchodzi z Instagrama. "Dzięki, że byliście"

Sebastian Fabijański

Piotr Blawicki/East News

Sebastian Fabijański opublikował na Instagramie pożegnalne wideo. Aktor odchodzi z mediów społecznościowych. Dlaczego zdecydował się na taki krok?

Sebastian Fabijański żegna się z Intagramem

W grudniu 2019 roku Sebastian Fabijański założył profil w serwisie Instagram. Jak tłumaczył, do podjęcia tej decyzji namówił go wydawca płyty. Przekonywał, że za muzyką powinien stać żywy człowiek, który ma kontakt z fanami. Po nieco ponad roku działalności aktor zdecydował się odejść z Instagrama. W ostatnim opublikowanym nagraniu wyjaśnił, dlaczego to zrobił.

- Mój stosunek do mediów społecznościowych zawsze był dość zachowawczy, bałem się tego i słusznie, bo okazało się, że to nie jest zabawa dla mnie. Intuicja była właściwa i trzeba było się jej słuchać. Dziękuję za obecność tutaj, dziękuję za liczne wiadomości, które do mnie docierały. […] Dzięki, że byliście - mówił Sebastian Fabijański.

Wszystkich zaniepokojonych fanów aktora, rapera i malarza uspokajamy. Informacje o twórczości Sebastiana Fabijańskiego wciąż będą dostępne.

 - Ten profil będzie aktywny, tu będą ludzie, którzy się tym zajmują, którzy będą później dostarczać różne informacje do mnie, więc jestem, tylko troszkę dalej – zapewniał artysta.

Sebastian Fabijański – artystyczne plany

Pomimo pandemii i trudnej sytuacji, w której znaleźli się artyści, Sebastian Fabijański nie przestaje pracować. W filmiku, który zamieścił na swoim instagramowym profilu podkreślił, że wydarzenia, które go spotykają, będą miały odzwierciedlenie w jego twórczości.

- Nie zamierzam przestawać, ku, pewnie, niezadowoleniu rzeszy. Film nadal uprawiam, w tym roku wyjdą trzy produkcje ze mną - zapowiedział Fabijański.

Sebastian Fabijański w minionym roku dał się poznać nie tylko jako aktor, ale także jako raper i…malarz. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Daria Zawiałow w teledysku o przemocy wobec kobiet. "Warto poruszać mocne tematy"

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o rodzinę. Czy zażegnali kryzys?

Agnieszka Kaczorowska pokazała mamę i córeczkę. "Ale Emilka wyrosła!" 

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0