Gwiazdy

Roksana Węgiel próbuje sił w aktorstwie. Fani: „Niesamowite, ciarki przy oglądaniu. Wspaniały filmik”

Gwiazdy

Roksana Węgiel próbuje sił w aktorstwie. Fani: „Niesamowite, ciarki przy oglądaniu. Wspaniały filmik”

Zachwycający głos Roksany Węgiel to nie wszystko. Jak się okazuje, nastolatka kryje w sobie jeszcze wiele talentów. Młoda artystka znakomicie poradziła sobie jako prowadząca jednego z konkursów muzycznych, a ostatnio zadebiutowała także jako aktorka. Fani są pod wielkim wrażeniem, dziewczyna doskonale odegrała trudne emocje swojej bohaterki 

Utalentowana Roksana Węgiel 

Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która w krótkim czasie zawojowała scenę muzyczną. Nic dziwnego, oszałamiający głos nastolatki robi wrażenie. Zaledwie 15-letnia Roxie nie zwalnia tempa. Po kilku dużych hitach postanowiła spróbować sił w aktorstwie. Na specjalne zaproszenie autora kanału Reżyser Życia, Roksana podjęła się roli w jednej z produkcji. Jak jej poszło? Fani są zachwyceni! Choć trzeba przyznać, że nastolatka nie miała łatwego zadania. Film poruszał tematykę depresji wśród dzieci, a Roksana zagrała przyjaciółkę głównej bohaterki, zmagającej się z chorobą.

Roksana Węgiel w filmie

Wszystko wskazuje na to, że Roksana Węgiel lubi wyzwania, a co więcej z każdym daje sobie świetnie radę. Rola, z jaką musiała się zmierzyć, nie należała do najłatwiejszych. Nastolatka musiała bowiem odegrać trudne emocje, towarzyszące osobie, która straciła bliską osobę. Jak przyznał sam Reżyser Życia, łzy Roksany były autentyczne. Dziewczyna naprawę płakała na planie.

Fani Roxie są zachwyceni jej talentem. Artystkę poznali już w różnych osłonach, jednak nikt nie spodziewał się, że jest ona tak dobrą aktorką. Pod zdjęciem z planu, które artystka opublikowała w mediach społecznościowych, internauci zostawiali wiele pozytywnych komentarzy. 

Niesamowite, ciarki przy oglądaniu. Wspaniały filmik

Zostaje nam tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
57
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0