Gwiazdy

Robert Burneika zdradził płeć dziecka! Kulturysta i "hardkorowy baby shower"

Gwiazdy

Robert Burneika zdradził płeć dziecka! Kulturysta i "hardkorowy baby shower"

Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu" i jego partnerka Kaja Kędzierska spodziewają się dziecka. Termin porodu coraz bliższy, nadszedł więc czas na baby shower! Jedno możemy zdradzić: nie ma lipy! A przy okazji poznaliśmy płeć dziecka: para powita na świecie córeczkę!

Do porodu zostało już tylko półtora miesiąca i para urządziła baby shower.

Po treningu. Jak myślicie co będzie Hardkorowy chłopiec? Czy Hardkorowa princes?

 - napisał niedawno na Instagramie litewski kulturysta. Teraz już wszystko jasne! Czekamy na Hardkorową Księżniczkę, choć nie poznaliśmy jeszcze jej imienia. Gratulujemy!

Dzień Dobry TVN ma wielką przyjemność towarzyszyć Kai i Robertowi w tej pięknej rodzicielskiej przygodzie. To właśnie w naszym studiu Robert po raz pierwszy powiedział publicznie, że będzie tatą! 

Kim jest Robert Burneika?

Robert Burneika to litewski kulturysta i zawodnik MMA, który zdobył popularność w sieci pod ksywka Hardkorowy Koksu. Do legendy przeszły jego ulubionych powiedzonka, m.in. "Nie ma lipy", "Stejki, a nie jakieś kanapeczki”, a także słynne “Rocket Fuel” i “Double Blast” wypowiadane z charakterystycznym akcentem.

Co to baby shower i kto je organizuje?

Baby shower organizowane jest najczęściej w ostatnim miesiącu ciąży przez znajome i przyjaciółki przyszłej mamy. To doskonała okazja do spotkania, wspólnej zabawy i nadrobienia zaległości przed pojawieniem się dziecka, które na pierwszym etapie życia na pewno zaabsorbuje przyszłą mamę i na jakiś czas prawdopodobnie utrudni jej udział w życiu towarzyskim.

Ciężarna powinna być więc na baby shower w centrum uwagi. Przyjęcie ma służyć głównie zrelaksowaniu przyszłej mamy przed porodem i zapewnieniu jej wsparcia. Wszystkie dekoracje, tort, bezalkoholowe drinki i prezenty powinny być dopasowane do jej potrzeb. 

Candy bar, czyli kącik na słodko

Organizacja przyjęcia powinna więc należeć do osoby, która bardzo dobrze zna ciężarną kobietę, wie, jak spełnić jej potrzeby i trafić w jej gust. Niektóre kobiety ucieszą się bowiem z różowego tortu w kształcie pieluszki i będą potrzebowały kobiecego wsparcia i długich rozmów, dla innych najlepszym sposobem relaksu będzie grill na świeżym powietrzu, który pozwoli zapomnieć na chwilę o trudach przyszłego macierzyństwa. Za zorganizowanie baby shower odpowiada najczęściej najbliższa przyjaciółka przyszłej mamy, może to być również bliska osoba z rodziny – siostra lub kuzynka. 

Co sądzisz o tym artykule?
56
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0