Styl Życia

Ranking kredytów gotówkowych. Sprawdź, gdzie uzyskasz kredyt gotówkowy w czasie koronawirusa

mat. prasowe

Styl Życia

Ranking kredytów gotówkowych. Sprawdź, gdzie uzyskasz kredyt gotówkowy w czasie koronawirusa

mat. prasowe

Koronawirus znacząco wpłynął na ranking kredytów gotówkowych, dostępnych dla klientów, którzy potrzebują szybkich pieniędzy. Mniejszy wybór ofert powoduje, że masz dużo mniejsze możliwości negocjacyjne, ale nie musisz przeznaczać, aż tak wiele czasu na zapoznanie się z ofertami dostępnymi na rynku.

Wirus wpłynął jednak nie tylko na ilość dostępnych ofert, ale również na sposób przyznawania kredytów oraz obsługi klientów przez banki. Gdzie w czasach koronowirusa masz szansę uzyskać pieniądze? Podpowiadamy!

Koronawirus niemało namieszał w wielu gałęziach gospodarki, w tym również na rynkach finansowych. Banki musiały więc w szybki sposób zmierzyć się z koniecznością zmiany sposobu funkcjonowania swoich oddziałów. Przede wszystkim zmniejszyła się liczba klientów, które banki realnie są w stanie obsługiwać. Wynika to z braków kadrowych oraz ograniczenia godzin pracy. W przypadku niektórych banków pojawiły się również dodatkowe zwolnienia, które jeszcze bardziej ograniczają dostępność zasobów ludzkich. W celu uniknięcia kontaktu z wirusem „COIVD-19” warto zajrzeć na totalmoney.pl i znaleźć kredyt, który oferuje pomoc finansową bez wychodzenia z domu.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów, wiele oddziałów banków musiało przenieść swój tryb pracy do sieci. Zorganizowanie pracy zdalnej dla kilku tysięcy pracowników spowodowało znaczące zamieszanie, co jeszcze bardziej zmusiło banki do ograniczenia maksymalnej liczby ludzi, których są w stanie obsłużyć. Najbardziej uciążliwy jest jednak sam system podpisywania umów. Do tej pory umowy kredytowe były podpisywane w wersji papierowej w obecności pracownika banku. Dużym wyzwaniem stało się więc zmienienie sposobu działania.

Kredyt gotówkowy – czy warto go brać w czasie koronawirusa?

W związku z koronawirusem zmniejszyło się zainteresowanie usługami banków. Kredyt gotówkowy online stał się mniej dostępny nie tylko ze względu na trudności z obsłużeniem formalności, ale również ze względu na spadek zainteresowania konsumentów. Wiosna zazwyczaj sprzyjała zaciąganiu kredytów gotówkowych na remonty, wyjazdy wakacyjne, Święta Wielkanocne oraz Pierwsze Komunie. Tymczasem ze względu na koronawirus wszystkie te wydatki zostały znacząco ograniczone. Zapotrzebowanie na kredyt gotówkowy bez zaświadczeń znacząco spadło.

Wiele osób zapomina jednak o tym, że kredyt gotówkowy może być aktualnie dużo korzystniejszy niż zwykle. Jest to związane ze spadkiem stóp procentowych, które obniżają koszty kredytowania. Szczególnie kredyt gotówkowy online, wpisujący się w akcję #zostanwdomu, może być dobrym wyjściem, jeśli potrzebujesz pieniędzy. Minusem jest jednak znacznie mniejszy wybór ofert, niż zwykle. Nie wszystkie banki są w stanie zaoferować bowiem kredyty bez wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy w czasach koronawirusa – jak znaleźć bank?

Kredyt gotówkowy w czasach koronawirusa może być wyzwaniem, ale nie znaczy to, że nie da się go znaleźć. Zdecydowanie najlepiej wziąć pod uwagę dobry ranking kredytów gotówkowych. Ze względu na bardzo dynamiczną sytuację na rynkach finansowych, najlepiej, jeśli zdecydujesz się wygenerować swój własny ranking przy pomocy porównywarki finansowej. Jest to w pełni darmowe narzędzie, które podpowie Ci, jakie aktualnie oferty dostępne są na rynku oraz w szybki sposób pomoże zestawić najkorzystniejsze propozycje dopasowane do interesujących Cię parametrów, czyli wysokości kredytu gotówkowego oraz czasu spłaty zobowiązania.

Ranking kredytów gotówkowych – jak z niego korzystać?

Ranking kredytu gotówkowego dostępny jest dla każdego, kto korzysta z internetu, a znajdziesz go na totalmoney.pl Jeśli pracujesz teraz bez wychodzenia z domu, z łatwością uda Ci się w ten sam sposób znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytowania. Wystarczy, że wejdziesz na stronę porównywarki oraz uzupełnisz informację o tym, ile chcesz pożyczyć oraz na jak długo. Po zaakceptowaniu parametrów będziesz mieć dostęp do listy dostępnych kredytów gotówkowych. Po zapoznaniu się z ich warunkami możesz przejść do wniosku kredytowego już z poziomu wyszukiwarki.

Ranking kredytów gotówkowych – jakie banki aktualnie udzielają kredytów?

Ranking kredytów gotówkowych jest aktualnie bardzo okrojony. Znajdziesz w nim jednak trzy instytucje, które są w stanie udzielić kredytu bez wychodzenia z domu oraz jeden bank, który oferuje swoje usługi w tradycyjny sposób. Do wyboru masz więc kredyt gotówkowy w Citi Handlowym, Alior Banku, Banku BNP Paribas oraz Santander Polska. Która z propozycji jest szczególnie warta uwagi?

Zdecydowanie na pierwszym miejscu powinieneś postawić Citi Handlowy, który znacząco wyróżnia się spośród pozostałych ofert. Przede wszystkim oferuje on kredyt gotówkowy z najniższą rzeczywistą stopą oprocentowania kredytu równą 9,35%. Jest ona tak korzystna ze względu na niskie oprocentowane oraz prowizję. Jeśli zdecydujesz się teraz na kredyt gotówkowy na 20 000 złotych, będziesz mieć co miesiąc do zapłaty 497,51 złotych raty kredytowej. Łącznie oddasz do banku 23 880,28 złotych.

Zobacz także:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0