Gwiazdy

"Pułapka na motyle" - długo oczekiwany debiut Sobla w końcu trafił na rynek

Sobel

Universal Music Polska

Gwiazdy

"Pułapka na motyle" - długo oczekiwany debiut Sobla w końcu trafił na rynek

Sobel

Universal Music Polska

Sobel to jeden z ciekawszych muzyków młodego pokolenia. Wokalista wydał właśnie debiutancki album "Pułapka na motyle". Czego możemy się spodziewać po najnowszym dziele artysty? 

Sobel i jego debiutancka płyta

Sobel zwrócił na siebie uwagę EP-ką "Kontrast". Teraz artysta wraca z debiutanckim albumem "Pułapka na motyle". Skąd się wziął pomysł na tytuł? 

- To metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia, jak długi czas minął od zdarzenia - mówił Sobel.

Czego możemy się spodziewać po nowej płycie? Przede wszystkim lekkości, zabawy formą i konwencją. Autor "Imprezy" wymyka się schematom i serwuje nam niezwykłą muzyczną podróż. Próbkę jego możliwości znajdziecie w poniższym materiale.

Kim jest Sobel?

Mimo że muzyk ma na koncie dopiero jedną, wydaną 16 kwietnia płytę, już uplasował się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w Spotify w Polsce.

Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy i z dnia na dzień ta liczba rośnie. Najnowszy singiel "Fiołkowe pole" dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie w serwisie YouTube. Muzyka Sobla trafia zarówno do słuchaczy undergroundowych, jak i manistreamowych.

Sobel w piosence "Każdego dnia" na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Krzysztof odnalazł swoją pierwszą miłość po 29 latach. "Postanowiłem, że zrobię to, gdziekolwiek jest i z kimkolwiek jest"

"Zawsze odważnie marzyłam". Natalia Szroeder o rywalizacji z Quebonafide i nowych projektach

Kto odpowiada za śmierć Whitney Houston i jej córki? Były mąż gwiazdy wskazuje winnego

Co sądzisz o tym artykule?
81
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0