Newsy

Policjanci ujęli poszukiwanego dwoma listami gończymi, gdy bawił się na przyjęciu weselnym

Impreza weselna tłum gości

fot. Lorenz Aschoff / EyeEm/getty Images

Newsy

Policjanci ujęli poszukiwanego dwoma listami gończymi, gdy bawił się na przyjęciu weselnym

Impreza weselna tłum gości

fot. Lorenz Aschoff / EyeEm/getty Images

Jak zatrzymać podejrzanego na imprezie weselnej, nie zakłócając przy tym zabawy pozostałym gościom? Pilscy policjanci potrafią! Na przyjęciu weselnym w Kaczorach (Wielkopolskie) policjanci ujęli 43-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi.

Na przyjęciu weselnym w Kaczorach (Wielkopolskie) policjanci ujęli 43-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Policja w Pile zapewnia, że zatrzymanie przeprowadzono w taki sposób, by "nie zakłócić wesela i nie wystraszyć gości".

Poszukiwany dwoma listami gończymi balował na weselu

Jak poinformowała w środę PAP rzeczniczka pilskiej policji podkom. Żaneta Kowalska, 43-latek był poszukiwany w celu osadzenia w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. Na trop poszukiwanego wpadł kilka dni temu funkcjonariusz z Wyrzyska, który ustalił, że mężczyzna będzie gościem weselnym na odbywającym się w Kaczorach przyjęciu.

Weselne wyzwania

"Kiedy funkcjonariusz doprecyzował szczegóły i potwierdził, że poszukiwany jest obecny na przyjęciu, wraz innymi policjantami przystąpił do działania. W trakcie imprezy do sali dyskretnie weszło kilku funkcjonariuszy, policjanci wyprowadzili poszukiwanego" - podała.

"Nie przestraszyć gości"

Policja nie podaje bliższych szczegółów sprawy, nie informuje jakie przestępstwa popełnił poszukiwany, nie podaje też, czy na przyjęciu weselnym 34-latek był gościem pana młodego czy pani młodej. Podkom. Żaneta Kowalska zapewniła, że zatrzymanie poszukiwanego odbyło się w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości.

49-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania czeka kilkuletni pobyt w więzieniu. 

Zobacz także:

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
85
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0