Gwiazdy

„Pod powierzchnią”. We wtorek finał 2. sezonu!

Gwiazdy

„Pod powierzchnią”. We wtorek finał 2. sezonu!

Już we wtorek o 21.30 finał produkcji „Pod powierzchnią”. Co wydarzy się w finałowej scenie? W studiu Dzień dobry TVN gościliśmy Magdę Boczarską i Bartłomieja Topę.

2. sezon serialu „Pod powierzchnią”

Marta Gajewska, która w pierwszym sezonie próbowała się zmierzyć z traumą po stracie dziecka, w drugiej transzy serialu zaczęła walczyć o siebie. Teraz staje przed wielkim dylematem. Z dylematem zmaga się także Bartek – rozdarty między uczuciem do nastoletniej Oli (Maria Kowalska), a miłością do odzyskanego syna. Gajewski od pierwszego sezonu również przeszedł długą drogę.

W szóstym odcinku okazało się, że kilkuletni Maks nie jest synem Bartka i Marty. Bartek wraz z przyjaciółką Ewą (Magdalena Smalara) okłamali Gajewską przy porodzie, dając jej dziecko narkomanki Igi (Michalina Łabacz), ponieważ jej własne zmarło. Kłamali przez wiele lat, a teraz w swoją tajemnicę wciągnęli Martę, która mówi: „teraz będziemy kłamać już zawsze”.

Serial, który przyzwyczaił już widzów do pewnego wątku, jego fabuła nagle skręca w innym kierunku.

Podoba mi się, że ni ma kryształowych postaci, a ktoś kto z pozoru wydawał się zły jak np. postać Bartka, gdzieś w drugim sezonie przechodzi metamorfozę i może być usprawiedliwiony. Nabiera zupełnie innego oblicza. Z kolei moja bohaterka posuwa się do rzeczy, które są na granicy moralności. Marta Gajewska z ofiary, kobiety, która podnosi się z depresji nagle zaczyna walczyć o siebie i o miłość.

-przyznała Magda Boczarska.

>>>Zobacz też: "Pod powierzchnią". Boczarska o swojej roli: "Marta przestaje być ofiarą, to lwica walcząca o szczęście i miłość"

Wspólna pasja Boczarskiej i Topy

Okazuje się, że Magdę Boczarską i Bartłomieja Topę łączy o wiele więcej niż zamiłowanie do aktorstwa. Magda i Bartek poznali się w 2012 roku podczas zawodów triathlonowych. Kiedy Magda dobiegła do mety, Bartek już tam był. Co ciekawe, Topa rezygnując z wymagającej dyscypliny, jaką jest triathlon przekazał swój numerek, z którym biegał w zawodach Magdzie. I to jej kibicował podczas kolejnych zawodów.

To był jakiś moment wyzwania. To była próba sprawdzenia organizmu, jak pracuje w tak trudnych warunkach, jakim jest triathlon.

-zaznaczył Bartek.

Zobacz też:

"Pod powierzchnią". Mateusz Banasiuk o swojej roli: "Radek to najbardziej tajemnicza postać w serialu"

Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0