Gwiazdy

Kolak i Topa na planie „Pod powierzchnią”

Gwiazdy

Kolak i Topa na planie „Pod powierzchnią”

Dziś wieczorem kolejny odcinek serialu „Pod powierzchnią”. Losy bohaterów są coraz bardziej zawikłane, zagęszcza się też kryminalna intryga. Dziennikarka Dzień dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się na planie z Bartłomiejem Topą – filmowym Bartkiem Gajewskim i Dorotą Kolak, która w serialu zagrała toksyczną mamę Bartka. Co ciekawe, jest to ich pierwsze filmowe spotkanie!

Pod powierzchnią – sukces pierwszego sezonu

Choć „Pod powierzchnią” miał być serialem jednosezonowym, jego popularność sprawiła, że producenci podjęli decyzję o jego kontynuacji. Pierwszy sezon serialu skupiał się wokół skomplikowanych relacji głównych bohaterów, ich sekretach oraz namiętnościach, które w ostateczności doprowadziły do tragedii w ostatnim odcinku pierwszego sezonu. Przypomnijmy, Marta Gajewska podczas szkolnego balu została ugodzona nożem, Ola jest w ciąży z mężem Marty – Bartkiem, ale decyduje się na ucieczkę z kolegą ze szkolnej ławki - Jankiem. Zaginiony przed laty syn Gajewskich żyje, a opiekę nad nim sprawuje Iga, która była jego opiekunką.

Jak przyznała aktorka w rozmowie z Kingą Burzyńską,  serial jest ciekawy, intensywnie napisany z tajemnicą w środku.

Co aktorów sprowadza do Obór?

Aktorzy wybrali się do Obór, gdyż właśnie w tym miejscu kręcone są nowe odcinki serialu. Czego możemy się spodziewać?

Przyjechaliśmy do Obór, żeby zrealizować sceny powrotu syna do matki. To są jak zwykle powroty do przeszłości, żeby zrozumieć teraźniejszość. Te sceny przez kilka odcinków realizujemy tutaj z mamą. 

- zdradził Bartłomiej Topa.

Zobacz też: Z wizytą na planie serialu „Pod powierzchnią”

Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0