Gwiazdy

"Pod powierzchnią". Mateusz Banasiuk o swojej roli: "Radek to najbardziej tajemnicza postać w serialu"

Gwiazdy

"Pod powierzchnią". Mateusz Banasiuk o swojej roli: "Radek to najbardziej tajemnicza postać w serialu"

Losy bohaterów serialu „Pod powierzchnią” stają się coraz bardziej zawikłane. Zagęszcza się też kryminalna intryga. Swój udział ma w niej Radek Szot. W tej roli występuje znakomity Mateusz Banasiuk. Aktora gościliśmy w studiu Dzień dobry TVN.

Zawikłane losy bohaterów z intrygą w tle

Pierwszy sezon „Pod powierzchnią” skupiał się wokół skomplikowanych relacji głównych bohaterów, ich sekretach oraz namiętnościach, które w ostateczności doprowadziły do tragedii w ostatnim odcinku pierwszego sezonu.

W drugiej transzy serialu losy bohaterów komplikują się jeszcze bardziej. Marta Gajewska (w tej roli Magda Boczarska) występuje o rozwód z Bartkiem. Godzi się ze śmiercią synka - Maksa i pierwszy raz odwiedza jego grób. Postanawia uwolnić się od przeszłości i zacząć od nowa. Wraca do szkoły. Chwilę później Gajewska dowiaduje się, że zaginiony przed laty Maks żyje. Marta postanawia odzyskać syna za wszelką cenę.

Najbardziej tajemnicza postać w serialu

Radek Szot – w tej roli Mateusz Banasiuk, jest najbardziej tajemniczą postacią serialu „Pod powierzchnią”. Każdy odcinek nowego sezonu serialu odkrywa kolejne sekrety z jego życia. Jak się okazało, to on był odpowiedzialny za zaginięcie Maksa Gajewskiego. Teraz pojawia się przypuszczenie, że może łączyć go z chłopcem więcej…

Moja postać nie jest zwykłym porywaczem. Widzowie mogą już się domyślać, że mogę mieć ku temu powody.

- zdradził Mateusz Banasiuk w studiu Dzień dobry TVN.

Radek był kiedyś policjantem, jednak nie potrafił dogadać się z matką (komisarz Byszewska) i wpada w poważne tarapaty. Uzależnia się od narkotyków i traci wszystko. Płaci za to bardzo wysoką cenę. Jest nieobliczalny.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
56
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0