Gwiazdy

Peter Kukulski o powrocie na muzyczną scenę. "PiKej jest już przeszłością"

Gwiazdy

Peter Kukulski o powrocie na muzyczną scenę. "PiKej jest już przeszłością"

Piotr Kukulski na długo zniknął z mediów. Po nieudanym debiucie na polskiej scenie muzycznej usunął się w cień. Teraz nabrał wiatru w żagle i wraca, już nie jako PiKej, lecz Peter Kukulski. Twierdzi: "Czuję się chyba najlepiej w życiu".

Kariera Piotra Kukulskiego

Przyrodni brat Natalii Kukulskiej dał się poznać szerszej publiczności w 2013 roku, kiedy miał zaledwie 24 lata. Próbował wówczas sił w rapie, udzielał wielu wywiadów i brylował na salonach. Jego utwory nie zostały jednak ciepło przyjęte, a na młodego muzyka wylała się fala hejtu. 

- Widzę, jakiej to było jakości. Z czasem nauczyłem się dość sporo o muzyce i bardzo zaangażowałem się właśnie w procesy produkcyjne itd. Zrozumiałem, jak dużo brakowało tamtym piosenkom. Dlatego ten hejt był zasłużony po części, aczkolwiek uważam, że wylało się go - na dzisiejsze chociażby realia, kiedy ludzie robią w mediach różne rzeczy - zdecydowanie za dużo - stwierdził Peter w Dzień Dobry TVN.

Teraz obrał całkowicie nowy kierunek i postanowił spróbować swoich sił w innych gatunkach. Przy okazji zmienił też swój pseudonim artystyczny - teraz to już nie PiKej, a Peter Kukulski. 

Pikej już jest przeszłością. (...) Na pewno odszedłem trochę od rapu. Poszliśmy, też za sprawą Mike'a [Johnsona] w stronę r&b, trochę muzyki klubowej, co bardzo mi się spodobało, no i wyszło to co wyszło, czyli klubowe r&b z elementami rapu, tak bym to nazwał

- wyznał wokalista w rozmowie z Sandrą Hajduk.

Metamorfoza PiKeja

Oprócz tego, że Piotr zmienił się muzycznie, to także wizualnie. Sporo schudł, bo aż 12 kg. Jak to zrobił?

- Przeszedłem na pescowegetarianizm, po prostu przestałem jeść mięso. Właściwie z niczego innego nie zrezygnowałem. Owoce morza też ograniczyłem. Dobrze się czuję w swojej skórze teraz. Czuję się chyba najlepiej w życiu w sensie zdrowotnym, fizycznym, kondycyjnym, muzycznym też - wyznał muzyk.

Konflikt Petera Kukulskiego z siostrą Natalią

31-latek zdradził także, że ma obecnie wspaniałe kontakty z siostrą, Natalią Kukulską. Jako jedna z pierwszych usłyszała jego cały nowy album i była mile zaskoczona.

- Ten konflikt powstał w sumie bardziej przez media, niż gdzieś tam nasze wewnętrzne relacje, dlatego chciałbym już zostawić większość naszych relacji w strefie prywatnej. Natalia zresztą też tak uważa, że tak będzie lepiej. Media zrobiły nam bardzo dużo złych rzeczy - dodał Peter Kukulski.

Peter Kukulski i Mike Johnson na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Pochodnie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
52
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0