Styl Życia

Oto Ch... Pani Domu: "Zapoczątkowałam mówienie o porażkach jak o swoistych sukcesach"

Styl Życia

Oto Ch... Pani Domu: "Zapoczątkowałam mówienie o porażkach jak o swoistych sukcesach"

Magdalena Kostyszyn jest założycielką fanpage'a Ch... Pani Domu, który zrodził się z potrzeby przekłucia bańki zwanej perfekcjonizmem. Jakie informacje umieszcza na profilu? Jak na brak perfekcyjności w pracach domowych reaguje jej partner?

Oto Magdalena Kostyszyn - założycielka profilu Ch... Pani Domu, który zrodził się z potrzeby przekłucia bańki zwanej perfekcjonizmem, a prywatnie: partnerka, mama i uzależniona od czytania mistrzyni zupy ogórkowej.

Nigdy nie miałam zajawki na punkcie gotowania, sprzątania itd. Jestem totalnym przeciwieństwem mojej mamy, która jest perfekcyjną panią domu, ale to nie jest też tak do końca, że olewam wszystko, że nienawidzę wszystko i nic nie robię w domu. (...). Daję sobie jakieś takie pole do luzu.

- stwierdziła.

Brak perfekcyjności Magdy nie przeszkadza jej partnerowi, Pawłowi Bieleckiemu:

To co wynika z jej profilu i jaka ona jest to jest po prostu bycie niezależną. Cieszę się, że Magda jest taka a nie inna. Nie wyobrażam sobie, aby się zmieniła i żeby po przyjściu z pracy pojawiło się ciasto albo dwudaniowy obiad.

- powiedział.


Profil Ch... Pani Domu - jakie tematy są tam poruszane?

Profil Ch... Pani Domu na Facebooku obserwuje ponad 844 tys. użytkowników. Na początku Magda zamieszczała w nim posty, w których pisała o swoich potknięciach i nieporozumieniach życiowych, potem jednak stał się miejscem spotkań Polek, gdzie – niczym z koleżankami przy najlepszym winie – można pogadać o swoich słabościach, niedociągnięciach, powymieniać się patentami dotyczącymi domowych powinności.

Jedną z fanek profilu Ch... Pani Domu jest aktorka, Aleksandra Domańska:

Ten content jest bardzo uzależniający, ale też wyzwalający. Taki uwalniający nas od presji, czy poczucia, że musimy mieć wszystko idealne.

Jesteście fankami Ch... Pani Domu?

Co sądzisz o tym artykule?
128
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
02.01.2020
DarBar
Największą porażką tej Pani to wulgarna nazwa.