Newsy

Ostatnia część "Pięćdziesięciu twarzy Greya" wkrótce w księgarniach. Jest data premiery 

Newsy

Ostatnia część "Pięćdziesięciu twarzy Greya" wkrótce w księgarniach. Jest data premiery 

E.L. James ogłosiła termin premiery ostatniej części książek o Christianie Greyu i Anastasii Steele. "Freed" pojawi się na rynku jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Jaka będzie fabuła powieści? Czy kolejna część słynnej serii również stanie się bestsellerem?

"Freed" – kiedy premiera?

Ostatnia część książek E.L. James, na podstawie których powstały filmy z serii "Pięćdziesiąt twarzy Greya", będzie miała swoją premierę w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii 1 czerwca 2021 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy tego samego dnia "Freed" trafi na półki w polskich księgarniach.

"Freed" to szósta książka, w której bohaterami są Christian Grey i Anastasia Steel. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya" pojawiły się w naszym kraju w 2012 roku. Z kolei w 2013 roku swoją premierę miało "Nowe oblicze Greya".

Kolejne dwie książki - "Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana" i "Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana" to inne spojrzenie (z perspektywy Greya, a nie Anastasii) na historie opisane we wcześniejszych częściach. Z kolei "Freed" to spin-off "Mroczniej…".

"Freed" – o czym jest?

Anastasia i Christian stanęli na ślubnym kobiercu, ale zdają sobie sprawę, że ich małżeństwo niesie ze sobą wyzwania. Ich związek jest bardzo namiętny, ale Ana wciąż budzi w Greyu najmroczniejsze lęki... Wystarczy jeden nieostrożny ruch, aby wszystko, co do tej pory zbudowali, rozpadło się.

- Dla mnie, podobnie jak dla Anastasii Steele, Christian jest postacią wymagającą, wkurzającą, ale i niezwykle fascynującą – podkreśla E.L. James. - Życie w jego głowie jest wyczerpujące, ale dzięki temu mogłam poznać te aspekty jego życia, które tylko w niewielkim stopniu pojawiły się w oryginalnej trylogii – dodaje pisarka.

Zobacz wideo: Jamie Dornan nigdy nie zagra w filmie typu "50 twarzy Greya" 

Cover Video/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
71
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0