50 twarzy Greya

  50 twarzy Greya

  Kiedy Mateusz Damięcki miał zagrać w erotycznej sztuce "50 twarzy Greya", Agnieszka Jastrzębska postanowiła podpytać go o tę rolę. Aktor zirytował się wówczas pytaniami dziennikarki Dzień Dobry TVN. Dlaczego? Po dwóch latach od zdarzenia wyjaśnili to sobie :)

  Fani serialu "Na Wspólnej" już wiedzą, że ostatnio w barze Ziębów wiele się dzieje. Nie z powodu wielu klientów (bo tych jak na lekarstwo), ale w związku z pojawieniem się Magdy Gessler. Bożena Dykiel opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej, jakie rewolucje na planie serialu wprowadziła znana restauratorka. I nie były to tylko rewolucje kuchenne.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, w teatrze Polonia, spotkała się z Magdaleną Lamparską i Mateuszem Damięckim. Już niedługo premiera sztuki na podstawie książki E. L. James. Kto będzie Greyem? Czy będzie to pastisz, parodia czy apoteoza książki, którą przeczytało 70 milionów kobiet?

  Z Anną Wendzikowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Który aktor, zdaniem Anny Wendzikowskiej, powinien zagrać Christiana Greya? Czy Marcin Porkop mógłby wcielić się w tę postać? :) A kogo Wy widzicie w tej roli?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z kobietą, której książka w świecie wydawniczym wywołała niemały chaos. E.L. James, bo o niej mowa, sprzedała swoją publikację w około 50 milionach egzemplarzy. W niektórych Stanach Ameryki jej książki palono. Ile autorki jest w jej książce i ukazanej tam historii? Jak zareagował jej mąż na „50 twarzy Greya”? Kto wyreżyseruje filmową adaptację bestsellera?