nowa książka

    nowa książka

    Katarzyna Bonda jest jedną z najpopularniejszych autorek kryminałów w Polsce. Jej powieści sprzedały się w naszym kraju nakładzie przekraczającym 2,5 mln egzemplarzy, a są wydawane aż w 15 państwach. Na podstawie książki jej autorstwa powstał serial "Żywioły Saszy". Teraz pisarka stworzyła następną historię, o której opowiadała w Dzień Dobry TVN.

    Marek Krajewski jest autorem popularnych powieści kryminalnych, a właśnie dziś ma miejsce premiera kolejnej. "Moloch" to 19 książka w jego dorobku, a 11 z serii o Eberhardzie Mocku. Za jej sprawą czytelnik po raz kolejny przeniesie się do przedwojennego Wrocławia. Jaką zagadkę tym razem będzie rozwiązywał bohater retrokryminałów? O tym Marek Krajewski mówił w naszym programie.

    Na rynku wydawniczym pojawiła się właśnie jej druga książka "Tajniki DIY z Red Lipstick Monster". Ewa Grzelakowska-Kostoglu, vlogerka i blogerka zajmująca się przede wszystkim tematyką makijażu i kosmetyków, pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. "Najpiękniejsze w internecie jest to, że działamy w dwie strony" - wyznaje.