Po latach walki z nadwagą i efektem jo-jo Olafowi Lubaszence udało się zrzucić 60 kilogramów. I to bez operacji zmniejszania żołądka. Efekty swojej metamorfozy aktor zaprezentował fanom podczas festiwalu w Międzyzdrojach.

Olaf Lubaszenko przeszedł ogromną metamorfozę - w trakcie festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pochwalił się odchudzoną sylwetką. Jak podaje jedna z gazet, aktor - który w najgorszym momencie ważył 165 kilogramów - zrzucił aż 60 kg.

>>> Zobacz także:

Do tej pory Lubaszenko zmagał się z nadwagą z marnym skutkiem - kiedy udało mu się schudnąć, zaraz potem tył. I tak na okrągło. Taki stan trwał przez kilka lat. W walce z nadmiernymi kilogramami nie pomagała także depresja, na którą chorował aktor.

Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny.

- powiedział w jednym z wywiadów.

Z powodu braku zadowalających efektów walki z otyłością, Olaf Lubaszenko brał pod uwagę operację bariatryczną, ale strach nie pozwolił mu na poddanie się zabiegowi:

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć.


Co sądzisz o tym artykule?
76
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0