Newsy

Nowy film Tomasza Sekielskiego. Znamy datę premiery

Tomasz Sekielski

Jakub Kamiński

Newsy

Nowy film Tomasza Sekielskiego. Znamy datę premiery

Tomasz Sekielski

Jakub Kamiński

Bracia Tomasz i Marek Sekielscy w zeszłym roku wypuścili film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu". Materiał przedstawia historię molestowania seksualnego dzieci w polskim kościele katolickim. Jego druga część ujrzy światło dzienne już niebawem. 

"Zabawa w chowanego" drugi film braci Sekielskich

Twórcy głośnego dokumentu od razu po premierze zapowiedzieli kontynuację badań nad problemem pedofilii w kościele. Efekty będzie można obejrzeć w filmie "Zabawa w chowanego", którego premiera odbędzie się 28 marca 2020 roku. Podobnie jak  w przypadku pierwszej produkcji, materiał ukaże się na kanale w serwisie YouTube. 

Szczegóły produkcji

Druga część wstrząsającej serii ma poruszyć wątek, którego nie udało się umieścić w "Tylko nie mów nikomu". Twórcy nie zdradzili jeszcze szczegółów produkcji, wiadomo jednak że trzecia część tryptyku poświęcona będzie m.in. postaci Jana Pawła II. Podobnie jak w przypadku pierwszego dokumentu braci Sekielskich, "Zabawa w chowanego" sfinansowana została z środków uzyskanych przez platformę crowdfundingową. Koszt produkcji wyniósł 120 tysięcy złotych. 

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0