Gwiazdy

Margaret zmieni pseudonim na"Gaja Hornby"? Wszystko w związku z jej nową płytą

Gwiazdy

Margaret zmieni pseudonim na"Gaja Hornby"? Wszystko w związku z jej nową płytą

Nowa płyta "Gaja Hornby" już w maju! To pierwsza płyta Margaret całkowicie po polsku! W rozmowie z Dzień Dobry TVN Margaret zdradziła szczegóły jej płyty oraz powiedziała, skąd wzięło się jej alter ego - Gaja Hornby. Posłuchajcie!

Więcej: Izabela Janachowska urodziła! Pokazała twarz synka!


Nowa płyta Margaret

Już w maju 2019 roku premierę będzie miała najnowsza płyta Margaret zatytułowana "Gaja Hornby". Na płycie znajdziecie piosenki tylko po polsku:

Płyta będzie zupełnie inna. Chciałam wyjść ze strefy komfortu i zmierzyć się z czymś nowym. Dotychczas jak robiłam wszystko po angielsku, to wychodziło. Ale jestem artystą, chcę się rozwijać, dlatego spróbowałam po polsku - powiedziała Margaret dla Dzień Dobry TVN.

"Gaja Hornby" to alter ego Margaret

"Gaja Hornby" to alter ego Margaret. Wokalistka posługuje się od lat, kiedy nie chce zostać rozpoznana. Wśród fanów pojawiły się plotki, jakoby Margaret miała zmienić swój pseudonim na "Gaja Hornby"... Margaret powiedziała, że to nieprawda i wyjaśniła pochodzenie jej alter ego.

Gaja była na początku moją ucieczką od Margaret. Prywatnie używałam Gai Hornby, jak zamawiałam taksówkę czy jechałam na wakacje, to logowałam się jako Gaja Hornby - dodała Margaret.

Gaja jest dla Margaret ważna również jako Matka Ziemia. Z okazji imienin Gai 22 kwietnia ukazał się pierwszy singiel z nadchodzącego krążka. Posłuchajcie go tutaj:

Zobacz też: Sara Boruc pokazała jak jej mąż kąpie synka: "Pierwsza kąpiel Noah - tydzień po narodzinach"

Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0