Newsy

Nie żyje żona wokalisty Iron Maiden. Paddy Bowden została znaleziona w domu

karetka

Randy Faris/Getty Images

Newsy

Nie żyje żona wokalisty Iron Maiden. Paddy Bowden została znaleziona w domu

karetka

Randy Faris/Getty Images

Bruce Dickinson osobiście poinformował fanów o tragicznej śmierci swojej żony. Para oficjalnie rozstała się w 2018 roku, ale wciąż utrzymywała ze sobą przyjazne stosunki. Bruce i Paddy byli małżeństwem przez 29 lat. 

Paddy Bowden nie żyje - żona wokalisty Iron Maiden zmarła 18 maja 2020 roku 

Paddy zmarła 18 maja 2020 roku w swoim domu, w zachodnim Londynie. Ze względu na złe samopoczucie wzywano do niej dwukrotnie karetkę. Niestety, "pomoc przyjechała za późno" - poinformowało "The Sun". Przyczyna śmierci jak dotąd nie jest znana. Sam Bruce wypowiedział się krótko:

To straszna tragedia, która wydaje się tragicznym wypadkiem. Nasze dzieci Austin, Griffin, Kia i ja jesteśmy zdruzgotani. Z szacunku dla Paddy nie będziemy komentować tego niezwykle trudnego i bolesnego czasu dla naszej rodziny

- powiedział w oficjalnym oświadczeniu Bruce Dickinson. 

Bruce Dickinson i Paddy Bowden

Frontman Iron Maiden i Paddy Bowden doczekali się trójki dzieci. Kia, Austin i Griffin właśnie stracili matkę. Rodzina przeżywa teraz na pewno tragiczne chwile, szczególnie że zaledwie kilka lat temu Bruce chorował na raka gardła. Nowotwór był bardzo zaawansowany - zdiagnozowano wówczas trzecie stadium choroby. Ostatecznie jednak Dickinson pokonał raka. W walce o zdrowie pomagała mu właśnie Paddy i ukochane dzieci. 

Obecnie wokalista Iron Maiden związany jest z Leaną Dolci, która w mediach społecznościowych przedstawia się jak blogerka, nauczycielka fintessu i dziennikarka. 

Zobacz także:

Andrzej Bizoń nie żyje. Mister Polski i aktor "Na Wspólnej" przegrał walkę z chorobą

Fani martwią się o Agnieszkę Chylińską. Managerka: „Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie”

Ewa Chodakowska o relacji z ukochanym.„Ma on najczystsze serce, jakie kiedykolwiek poznałam”

Co sądzisz o tym artykule?
3
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0